Knyga. Glen Cook - Deadly quicksilver lies

Iš tiesų knyga, kurią aš nusipirkau vadinasi Garrett for hire, kaip ir praėjusį kartą ją sudaro trys seklio Garrett ciklo knygos: Deadly quicksilver lies, Petty pewter gods, Faded steel heat. Trys istorijos vienoje knygoje yra geriausias žmonijos išradimas, kodėl tokių variantų nėra tiek jau daug. Kadangi istorijos nesusijusios ir kiekvieną galima nusipirktai atskirai, tai nusprendžiau pateikti tris aprašymus, o ne vieną.

Nežinau, kaip šitą istoriją pristatyti. Turbūt geriausia būtų sakyti: nežinau ką skaičiau, nesupratau kas ar kodėl atsitiko, bet patiko.

Buvusi karaliaus meilužė (buvusi, nes karalius buvo nužudytas) Maggie Jenn pasamdo seklį Garrett surasti jos pabėgusią dukrą. Apžiūrinėdamas pabėgusios dukros kambarį, seklys ima įtarti, jog mergina čia niekuomet negyveno ir visi įkalčiai yra pakišti, surežisuoti.

Pakeliui pas klientą, atgal ir šiaip apskritai visur, jį sekioja net keturios skirtingų grupuočių „uodegos“. O galiausiai jį išeinantį iš savo draugo Morley Dotes baro pagauna grupė užpuolikų ir uždaro į beprotnamį.

Kaip jau minėjau istorija yra labai paini ir tikrai nevisuomet suprantu kas ar kodėl atsitinka.

Mano vertinimas:

– istorija yra įtraukianti ir skaitosi labai maloniai.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)