Knyga. Glen Cook - Red Iron Nights

Iš tiesų knyga, kurią aš nusipirkau vadinasi Garrett takes the case, ją sudaro trys seklio Garrett ciklo knygos: Old tin sorrows, Dread brass shadows ir Red iron nights. Kadangi istorijos nesusijusios ir kiekvieną galima nusipirktai atskirai, tai nusprendžiau pateikti tris aprašymus, o ne vieną.

Red iron nights istorija prasideda Garrett apsilankymu savo draugo Morley Dotes bare. Jame taip pat apsilanko Chodo Contague (nusikaltėlių vadeivos) duktė. Grupė nepažįstamųjų bando pagrobti nusikaltėlių karaliaus dukrą, tai nepatinka Morley bei jo kompanijai, kuri puola gelbėti merginą. Muštynių su užpuolikais metu Garrett pastebi, jog pagrindinis užpuolikų vadas turi hipnotizuojančiai žalias akis bei jam iš burnos lenda žali drugeliai. Incidentui pasibaigus seklys daugiau apie tai negalvoja ir imasi savo eilinių darbų.

Watch (TunFaire miesto policija) kreipiasi pagalbos į Garrett. Serijinis žudikas skerdžia turtuolių dukras ir vagia jų organus. Nusikaltimo vietoje seklys pastebi žalius drugelius. Turbūt nereikia sakyti, jog Garrett pasaulyje nebūna paprastų nusikaltimų ar nusikaltėlių?

Apibendrinant visą knygą, tai Old tin sorrows man patiko labiausiai. Tačiau Red iron nights mano nuomone yra geresnė už Dread brass shadows, taip pat ši yra vienintelė iš trijų knygų, kuri nėra lengvai nuspėjama.

Mano vertinimas:

– nuostabus veiksmo trileris.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)