Knyga. Kaip vadovauti "sunkiems" darbuotojams

Kaip jau pastebėjote ši knyga neturi autoriaus, nes iš tiesų tai ne knyga, o straipsnių rinkinys.

Ant knygos parašyta "laiką taupantis vadovas", juokinga... Aš šią knyga pavadinčiau "skirta laiko švaistymui".

Knygoje yra trys dalis: Kokio tipo "sunkiems" darbuotojams turit vadovauti, Galbūt jūs esate probleminio elgesio priežastis?, Kaip bendrauti su "sunkiais" žmonėmis? Pirmuose dviejuose yra po penkis straipsnius, trečiajame - šeši.

Knyga duoda du labai gerus ir praktiškus patarimus: 1) jei turit bėda - samdykit specialistą (psichologą, sunkų žmonių valdymo specialistą, konfliktų sprendimo specialistą) 2) jeigu reikia naudingos informacijos - ieškokite kitose knygose (sąrašas pridedamas).

O jeigu rimtai, labai pasigedau gerų praktiškų patarimų. Daugiau nei puse knygos pasakoja, jog yra problema... Ir vos viename, kitame straipsnyje yra pateikiami patarimai, kurie yra visiškai priešingi, nei anksčiau skaitytajame skyrelyje...

Jeigu dar nežinojote, tai šioje knygoje galite sužinoti, jog žmonės yra skirtingi, todėl situacijas vertina skirtingai. Problemų turi visi, nepriklausomai nuo pareigų, tačiau kartais norint išspręsti problemas tereikia žmogų išklausyti ir paklausti ką jis ruošiasi daryti.

Skaitydamas knyga, gali pagalvoti, jog "sunkus" yra vos ne kas antras darbuotojas...

Mano vertinimas:

- nuoširdžiai tikiuosi, jog kitos šitos serijos knygos yra žymiai geresnės.

Brukštelk žinutę