Knyga. Mauricijus Leblano - Nepaprasti Arsenijaus Lupeno Nuotykiai

Tai yra aštuntoji knyga apie Arsenijaus Lupeno nuotykius. Užsienyje minima pavadinimais „Auksinis trikampis“ arba „Arsenijaus Lupeno sugrįžimas“.

Knyga prasideda nuo to, kad kapitonas Patricijus Beval pasitelkęs į pagalbą sužeistus kareivius išgelbėja seselę Korali nuo pagrobimo. Kiek vėliau Patricijus netikėtai stebi kaip Korali vyrą užpuolikai grasina nužudyti, jeigu negaus tai ko nori, tačiau šiam pavyksta išsigelbėti nužudžius jų lyderį. Dar vėliau Korali vyras randamas nužudytas, o, kadangi, jis įsivėlęs į šnipinėjimo skandalą, tai policija visus įvykius stengiasi nuslėpti nuo visuomenės. Papasakojau maždaug trečdalį knygos.

Apskritai knygą galima padalinti į dvi dalis. Pirmoji yra melodrama, kurios nesigėdytų nei vienas meksikietiškas serialas: myliu, noriu, negaliu. Jau norėjau mesti knygą, bet kaip tik tuomet prasidėjo antroji knygos dalis – sudėtingas, intriguojantis detektyvas.

Mano vertinimas:

– pirma knygos dalis skaitosi labai sunkiai ir nuobodžiai, tačiau, kai prasideda antroji, su Lupenu priešakyje, neįmanoma paleisti iš rankų.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)