Knyga. Paul McKenna - Pakeisk gyvenimą per 7 dienas

– iš pradžių skaitydamas šitą knygą buvau gerokai nusivylęs. Aš esu perskaitęs daug knygų šitoje srityje ir jos pradeda po truputi kartotis. Ir vis tik tai buvo tinkama knyga tinkamu metu.

Kaip ir tikėjotės iš pavadinimo knygoje yra 7 skyriai (plius įvadas ir baigiamasis žodis). Kiekvienas skyrius pradedamas trumpa pamokančia istorija. Kiekviename skyriuje paraštėse gausu garsių žmonių gražių minčių. Ši knyga yra skirta NLP. Kitais žodžiais kalbant, tai smegenys nesugeba atskirti fantazijos nuo tikrovės, kuo aiškiai įsivaizduosite norimus įvykius savo gyvenime, tuo greičiau jie atsitiks.

Svarbiausias klausimas: ar ši knyga gali pakeisti jūsų gyvenimą per 7 dienas? Taip, jeigu darysite reguliariai tai kas parašyta knygoje. Knyga gali padėti jums suvokti kas jūs esate, ir ko norite išgyvenimo, suvaldyti savo emocijas. Knygoje taip pat atskleista kaip uždirbti daugiau pinigų bei ilgai ir laimingai gyventi.

Svarbiausia patikėti, jog galite turėti viską ko norite, kad jūs nusipelnote to.

Įvertinimas:

– jeigu nesiruošiate keisti savo gyvenimo, negaiškite laiko skaitydami šią knygą, laisvalaikiui yra ir daug malonesnių pasiskaitymų.

Brukštelk žinutę