Knyga. Richard Templar - Vadovavimo tiesos

Busiu sąžiningas: šitą knygą pirkau tik todėl, kad jinai kainavo 7lt. Ar jinai verta tos kainos? Hm... užduokite lengvesnį klausimą. 

Jeigu paklaustumėte manęs, ką veikė blogeriai, kol nebuvo išrastas internetas – atsakyčiau: rašė tokias knygas kaip ši. Knygą sudaro 100 vadovavimo tiesų padalintų į du skyrius. Pirmasis skyrius vadinasi „komandos valdymas“, antrasis – „savęs valdymas“.

Kiekviena tiesa užima nuo vieno iki dviejų puslapių teksto. Tiesą sudaro koks nors pavadinimas, žymaus žmogaus mintis, kuri dažniausiai neturi nieko bendro su tuo apie ką tame skyriuje kalbama, pats tekstas ir storame rėmelyje didelėmis raidėmis išskirta pagrindinė skyrelio mintis.

Tai kokios tos vadovavimo tiesos? Iškelkite realius tikslus. Suburkite už save geresnę komandą. Sukurkite gerą atmosferą. Rodykite pavyzdį. Mokykitės iš savo klaidų. Palaikykite ryšius su įtakingais asmenimis. Būkite kūrybingas. Nešmeižkite viršininko. Ir taip toliau...

Autorius knygoje ne vieną kartą prisimena savo mistišką viršininką Bobą. Bobas niekada neidavo į vadovų motyvacijos ir tobulėjimo seminarus, niekada nesėdėdavo viršvalandžių ir visuomet laiku išeidavo namo pas savo žmoną bei vaikus. Bobas turėjo savo principus ir visuomet, kai tik atsirasdavo proga, būdavo paaukštinamas jis, o ne kas nors kitas...

Mano vertinimas:

– žmogus, kuriam šita knyga padės tapti geresniu vadovu, apskritai niekuomet juo neturėjo tapti.

Brukštelk žinutę