Knyga. Robert Greene, Joost Elfers - Jėga. 48 valdžios dėsniai

Norite tapti niekšu? Tuomet privalote perskaityti šitą knygą.

Šioje knygoje pasitelkiant praeities išminčių ir valdžios žmonių mintimis, bei tikromis istorijomis pasakojama kaip daryti įtaką žmonėms. Įtakingas yra ne tas apie kuri visi žino ir visi kalba, įtakingas žmogus dažniausiai kur nors tyliai stovi šone. Daryti įtaką žmonėms – tai menas. Kontroliuoti žmones, skatinti daryti tai ko tu nori ir po to dar iš jų sulaukti padėkos...

Daugelis patarimu šių laikų žmonių būtų pavadinti amoraliais. Be to jie visi paremti kelis šimtmečius prieš mus gyvenusių žmonių mintimis, tačiau aš nesakau, kad jie nėra aktualus dabar. Dar daugiau aš nesakau, kad jie dabar nėra taikomi. Yra, jeigu kam nors įdomu, galėsiu pateikti pavyzdžių kitą kartą.

Keletas mano nuomone svarbesnių patarimų: niekada nenustelbk savo mokytojo; daug priklauso nuo tavo reputacijos, todėl saugok ją visą gyvenimą; laimėk veikdamas, o ne ginčydamasis; elkis drąsiai; žinok savo tikslą, laimėjęs mokėk sustoti.

Man knyga labai patiko, tiesa pasakius, tokiu stiliumi galima rašyti apie bet ką ir aš skaitysiu susižavėjęs. Trumpiau kalbant tokiu stiliumi galima parduoti bet ką.

Kita vertus, aš nemėgstu politinių intrigų ir abejoju ar kada nors kur nors panaudosiu, tai ką sužinojau.

Mano vertinimas:

– labai gera ir įdomi knyga, TAČIAU tikrai neskirta skaityti kiekvienam.

Brukštelk žinutę