Knyga. Robin Sharma - Šventasis, banglentininkas ir Vadovas

Ant knygos viršelio parašyta, kad tai bestselerio „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“" tęsinys, bet iš tiesų be autoriaus ir panašaus stiliaus, daugiau tarp knygų nieko nėra bendra.

 

Pagrindinis veikėjas Džekas patenka į avariją, ligoninėje susipažįsta su kitu žmogumi ir pokalbis su juo priverčia Džeką kitaip pažvelgti į savo gyvenimą. Jis nusprendžia pakeisti savo gyvenimą ir gauna šansą susipažinti su trimis nuostabiais mokytojais. Šventuoju, banglentininku ir vadovu. Su kiekvienų iš jų praleidęs po mėnesį, Džekas pakeičia savo mąstymą ir požiūrį į gyvenimą. Jis supranta, kad ankstesnis jo gyvenimas, buvo beprasmis, jis nuolatos gyveno baimėje ir nieko nepasiekė. Nuo šiol jis gyvens kitaip.

Tiesa pasakius, aš nusivyliau. Nors autorius labai stengėsi iškepti dar vieną pyragą, pasinaudodamas savo sėkmės receptu, tačiau tai jam nepavyko. Kiek jūs pažystate žmonių, kurie galėtų cituoti nesustodami garsių žmonių mintis? Aš nei vieno. Tuo tarpu visi knygos veikėjai nesustodami cituoja įvairiausius žmones. Nežinau ar čia, pats rašytojas, tiek daug padirbėjo, ar jo redaktorius, bet jeigu aš norėčiau pasiskaityti daug protingų minčių, tau nusipirkčiau citatų rinkinį. Žodžiu, visa tai skaitai atrodo netikra ir galvoji, jog nori tave apgauti.

Mano vertinimas:

– jeigu kam nors patiks praneškit. Skaityti tikrai galima, bet ar verta?

Brukštelk žinutę