Knyga. Robin Sharma - Šventasis, banglentininkas ir Vadovas

man patiko labai si knyga...taciau taip, sutinku su ta mintimi,kad skaitai ir atrodo,kad tave nori apgauti.. man taip pat buvo kile tokiu minciu.... bet sia knyga likau labai labai patenkinta.

Manau, kad skaityti vis dėl to verta, nes autoriaus Robin Sharma knygose reikia ieškoti ne tikrų, ar netikrų dalykų, o atsakymų į daug kam rūpinčius klausymus.

Skaityti tikrai verta. Pavarčius bet kurią kitą protingų citatų knygą gausi pavienias protingas citatas, gal būt aktualias, o gal ir nevisai duotuoju momentu. Tai nėra įtraukiantis romanas apie pagrindinio herojaus gyvenimą. Mano manymu, tai trys pagrintinės mintys (pamokos), kurias autorius nori apjungti ir perteikti labai vietoje cituodamas kitus didžius žmones. Be to man patiko vienos knygų pardavėjos žodžiai, kad: "Knyga veikia, kol ją skaitai". Todėl dar viena iš ties įkvepianti knyga tik į naudą.

Visas sio autoriaus knygos vertos dėmesio(pasaulyje verginamos ir pripažintos),na o vartotojas kiekvieną kūrinį renkasi,vertina-pagal savo išprusimą,intelekto mentolitetą

Brukštelk žinutę