Knyga. Robin Sharma - Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"

Skaičiau, dabar ruošiuos pupai duot perskaityt. Ir skaitysiu vėl. Super knyga.

skaiciau, skaitau ir skaitysiu. smagi knyga.

paskaitykit pokalbius su Dievu. ten dialogo forma irgi. taip kad nereikia.

niekinga knyga, kaip ir alchemikas. visiskai neispruse zmones skaito tokias knygas, nes matyt nieko rimtesnio nepakelia.

nusipirkau perskaiciau 5psl, viduryje, padejau i lentyna, jauciasi kad aut. pinigus "kala", bunant pencijoje reiks paimti.

Kiek skaitytojų, tiek ir nuomonių. Mano kukli nuomonė apie žanrą "Alchemikai, vienuoliai ir parduoti jų ferariai" būtų maždaug tokia: egzistencialistinis primityvizmas arba naivioji negrožinė beletristika turi teisę egzistuoti kaip komercinės literatūros žanras ir niekas tokios teisės iš šio vargano žanro neatims. Bet geriau gal saugokime gamtą... :-) (Čia apie popieriaus sąnaudas, kertamus medžius ir pan.). Tokią literatūrą dar siulyčiau vadinti "Užliūliuojančiąja pasaldintos plastmasės ezoterika", bet čia vertinu grynai iš rašymo technikos pusės, visai nieko asmeniško, tikrai nemenkinu ir nesiekiu įžeisti žmonių, kuriems tokia lektūra tam tikrame gyvenimo etape būna reikalinga (o kartais netgi atrodo duodanti naudos). Taikos visiems! (Ir nepamirškite parduoti savo ferario, jei to dar nepadarėte) :-)

Brukštelk žinutę