Knyga. Steven K. Scott - Milijonieriaus patarimai

Skaitant šią knygą kažkodėl apėmė jausmas lyg savo noru žiūrėčiau nesibaigiančias skalbimo miltelių reklamas, o iš burnos niekaip nedingo muilo skonis. Beje, jeigu jums nepatinka Porche geriau neskaitykite šitos knygos. 

Knygą sudaro 15 skyrių, kiekvienas skyrius turi išskirtą įžangą, o pabaigoje patarimus kokius veiksmus reikėtų atlikti. Kiekviename skyriuje kitame fone apibrėžimai ir sėkmės principai išskiriami kitos spalvos fone, taip pat yra lentelės, kurios lygina sėkmingus ir nieko nepasiekusius žmones.

Tai kokie gi milijonieriaus patarimai?

Daug lengviau gyvenime pasiekti tai ko nori, jeigu seksi tai pasiekusių žmonių pavyzdžiu. Todėl labai svarbu turėti gerus patarėjus, kiekvienoje gyvenimo srityje.

Pažink save. Žinok savo stipriąsias vietas ir silpnąsias. Susirask partnerius, kurie galėtų kompensuoti tavo silpnąsias vietas, žinių ar kompetencijų trūkumą.

Labai svarbu išmokti veiksmingai bendrauti. Norint veiksmingai bendrauti reikia gerbti pašnekovą, pasirinkti tinkamą vietą bei laiką. Taip pat labai svarbu perteikti jausmus bei pritraukti klausytojo dėmesį. Norint, kad skaitytojai lengviau jus suprastu svarbu naudoti palyginimus.

Labai svarbu turėti aiškia viziją užrašytą ant popieriaus lapo. Viziją reikia išskaidyti į tikslus, o tikslus į žingsnius, kuriuos paprasta įgyvendinti. Man ypač patiko šitas vizijos apibrėžimas: Vizija – aiškiai apibūdinta svajonė su tikslu ir išsamiu žemėlapiu, kaip ją įgyvendinti per tam tikrą laiką.

Nebijokite kritikos ir išmokyte profesionaliai kritikuoti kitus.

Rekomenduoju visiems paskaityti 49 pls. Apie fotografiškai tikslią atmintį. Tik du puslapiai, paskaityti galite ir knygyne.

Mano vertinimas:

– knygoje tikrai yra labai gerų patarimų, tačiau skaitant užknisa nuolatinis bandymas įtikinti mane, kad tai vos ne vienintelis pats geriausias tobulinusias kelias pasiekti kažką gyvenime. Sakyčiau persūdyta.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)