Knyga. Toby Boudreaux - PHP 5 vaizdžiai

Norit pasijuokti? „Ši knyga skirta patyrusiam kompiuterio vartotojui, kuris nori daugiau sužinoti apie PHP. Ji taip pat naudinga pažengusiems PHP vartotojams...“ Ko nesijuokiate? Atsiprašau, juk jūs neskaitėte šitos knygos. Pasakysiu iškarto, šita knyga skirta totaliam naujokui. Geroji šios knygos dalis yra ta, kad pradedama, ne nuo PHP istorijos, kaip paprastai, bet iš karto nuo „labas pasauli“. Taip pat turiu prisipažinti, jog ir aš ne viską žinau ir radau šį bei tą naujo ir įdomaus, bet...

Dabar pereikime prie blogąsias knygos dalis. Kai skaitai knyga ir pastebi, jog autorius nusikalba, tuomet galvoji, gal autorius nekaltas, gal vertėjai žvairi, bet kai suvedi pavyzdį ir jis neveikia, arba veikia ne taip kaip turėtų veikti pagal aprašymą, tuomet... Na, nervintis tikrai nėra dėl ko, bet ar tokias knygas galima siūlyti naujokui? Aš nesakau, kad visi pavyzdžiai yra blogi, bet radau dvi klaidas, o jų gali būti ir daugiau, gal kas nori patikrinti?

Dabar trumpai apie knygą, pradedama nuo pačių paprasčiausių dalykų, kaip komentarų rašymas, ar kintamųjų kūrimas, toliau pasakojama apie masyvus, failus, sesijas, slapukus, prieš pačią pabaigą supažindinama su duomenų bazėmis, o baigiama pažintimi su XML. Kitaip sakant patys pačiausi pagrindai.

Mano vertinimas:

– knygos su klaidomis, neturėtų pirkti nei patyręs, nei pradedantysis.

Brukštelk žinutę