Knyga. Toby Boudreaux - PHP 5 vaizdžiai

Jeigu pavadinimo gale yra pridėtas žodis "vaizdžiai", reiškia knyga nėra verta dėmesio. Aš tuo jau seniai įsitikinau.

Bliamba, galėtų išleisti kažką rimtesnio jie :) Kažką profesionalesnio.

Išvada reikktu parašyti ir isšleisti gera lietuviška knyga apie php. Ka manai nepo

O ką reiškia gerą? Visiems vis tiek neįtiksi. Parašysi per daug advanced, tai beginneriai nepirks. Parašysi per daug beginnerišką, advanced nepirks. Užburtas ratas. Geriausia yra mokytis iš viso iš tokių saitų kaip pixel.lt, kur yra bendruomenė ir diskusijos.

Sakykite ką norite, bet būtent advanced knygų ir nėra apie PHP. Net jeigu knyga advanced, vistiek minimum 70% skirta pagrindams, visokiems ciklams, funkcijoms.

Man knyga buvo visai naudinga, kadangi neesu didysis profesionalas, kartais užmirštu kokią funkciją, arba šeip užsimanau tai paiimu pavartau, vistik vienas iš lietuviškų egzempliorių,:) nekenkia ir kiek atsimenu kaina nesidrasko.

o as kazkada kai pirkaus sita knyga patenkintas likau, kartais ir dabar atsiverciu, jei ko prireikia ir prisimenu, kad cia buvo patogiai aprasyta ta vieta. skaiciau ja lengvai ir greitai, perskaiciau visa per diena, gal dvi. labai smagus skaitalas, ypac kai jau truputeli zinai kalba, tada nebuna viskas "nauja info" ir tada greit gali perbekt per visus skirsnius. o del klaidu, tai ju buna visur, nematau tame bedos.

knyga gera tuo, kad pereina per daugeli dalyku, ko reikia. issamesne info visada patogiau susirasti google, nei skaityti :)

Brukštelk žinutę