Knygos. Ar norit tapti turtingu?

Ten kur matote paveiksliuką tai ne ta knyga kur aš skaičiau, tiesiog to rasti nepavyko. Mano skaityta knyga vadinasi Adam J. Jackson "Tikro turto paslaptys."

Knyga pasakoja, apie jaunuolį, kuris prislėgtas savo blogo gyvenimo, eidamas į darbą ir sutiko kiną. Kinas davė jaunuoliui vardus ir telefonus dešimties žmonių ir pasakė, jog jis gali būti turtingas, tie žmonės jį pamokys. Jaunuolis apsilanko iš pradžių pas vieną, po to pas kitą turtuolį, kol sužino visas 10 tiesų apie Tikrąjį Turtą. Eidamas pas pirmą žmogų jaunuolis jaudinasi, nes nežino kaip į jį geruos nepažystamasis. Tačiau vėliau jam netgi pasidaro įdomų, ką naujo jam pasakys vis kitas turtuolis.

Aš nepasakosiu, visų dešimties taisyklių, nes be pavyzdžių jos nieko vertos. Jums teks patiems pasiskaityti knygoje. Kita vertus, šioje knygoje nepateikta nieko tokio, ko nebūtų galima perskaityti bet kurioje knygoje pasakojančioje kaip tapti turtingu. Tik čia visa tai pateikta gražaus pasakojimo forma.

Knyga iškelia minti, kuri verčia susimąstyti: žmonės iš tiesų nenori būti turtingi. Čia labai tiktų nesenai įvykęs pokalbis su mano pažystama, kuris patvirtina minti. Batų parduotuvėje ji teigė, jog nori raudonų aukštakulnių batelių, bet jų nepirko. Kodėl? Atsakymas labai paprastas - kai turės tai jau nebenorės. Dabar jinai turi tikslą gyventi. Kasdien gali praeiti pro parduotuvę ir svajingai atsidusti, o kas bus tada kai nusipirks? Reikės ieškotis naujos svajonės, taigi kam vargintis? Taip mąsto daugelis žmonių. Ir jūs?

Mano vertinimas:

- knyga, tikrai įdomi ir verta jūsų dėmesio, tačiau ar kas nors pasikeis nuo to, kad jūs perskaitysite aš negarantuoju.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)