Komiksas. Scud: the whole shebang

Nežinau, kiek puslapiu turi ši knyga, nes puslapiai nesunumeruoti, tačiau galiu pasakyti, kad jinai yra labai sunki. Šią knygą sudaro visos 24 kada nors išleistos Scud komikso knygutės. Tai ką aš manau, apie šį komiksą?

Geriausias dalykas, ką galėtumėte padaryti su šia knyga, tai panaudoti ją žmogžudystėje ir tuomet sudeginti, kad neliktų įkalčių. Taip pat galite naudoti savigynai.

Pati komikso idėja yra labai geniali. Specialiuose automatuose galite užsisakyti robotą, kuris nužudys jūsų pageidaujamą auką ir po to pats susinaikins. Pagrindinis veikėjas – Scud Heart breaker series 1373, nenori mirti todėl tampa samdomu žudiku, kad apmokėtų ligoninės sąskaitas. Tobula idėja.

Deja, realizacija nėra tokia tobula. Visų pirma, robotas labai greitai priima sprendimą, kad nenori susinaikinti. Du kartus pamato užrašą apie susinaikinimą ir jau viskas… Sprendimas, kad nori gyventi, turėtų būti ilga emocinė kelionė, o ne akimirkos užgaida.

Pasaulis yra pilnas monstrų. Pirmoji auka, kurią turi nužudyti Scud yra… Vietoj galvos turi elektros kištuką, vietoj kelių turi dvi burnas, vietoj kojų turi rankas, vietoj rankų turi spąstus pelėms… Ir tai nėra keistas dalykas tame pasaulyje, tokių monstrų pilna…

Viskas įgauna prasmę (tiek monstras, tiek roboto pavadinimas), kai sužinai, kad autorius pradėjo kurti šį komiksą, kai jį paliko mergina. Deja, tai nepadaro pasaulio geresnio.

Manyčiau, kad šio komikso idėja labai gerai galėtų atsiskleisti Futurama pasaulyje, bet taip neatsitiko, taigi grįžkime prie komikso.

Antrame numeryje Scud susipažįsta su Tony Tastey, vėliau Tony Tastey istorija persikelia į lygiagrečią istoriją, kol staiga dings iš Scud komiksų knygučių su neužbaigta istorija. Pasirodo, Tony gavo savo komiksą ir jo istorija tęsiame atskiruose komiksuose.

Penkiolikto numerio gale, kai dvi didžiulės armijos turėjo susiremti, tos kovos viduryje atsirado Scud ir galimai jis turėjo mirti, aš pradėjau galvoti, kad komiksas nėra toks jau blogas. Ir tuomet šešioliktame numeryje iš niekur atsiranda arklys, kuris nuneša Scud į kitą pasaulį ir visos sekančios knygutės yra apie tai, kaip robotas keliauja arkliu iš vieno pasaulio į kitą… Vietoj to, kad autorius užbaigtų komiksą aukšta nata, jis pratęsia beprasmes, nuobodžias keliones, realiai darydamas beprasmius nuotykius apie nieką… Pirmame pasaulyje valstybės kovoja tarpusavyje statydamos filmus, kieno filmai sulaukia daugiau žiūrovų tas laimi. Antrame pasaulyje keliauja į praeitį/pasaką, kur susikauna su drakonu. Čia Scud randa magišką žiedą, kuris sugeba jį padidinti dešimt kartų. Daugiau jokioje kitoje knygutėje to žiedo nepanaudoja. Toliau apsilanko vestuvėse, paplūdimyje su paaugliais… Žodžiu nieko įdomaus… Be jau mano minėtų pasaulių, Scud taip pat atsitiktinai apsilanko kalėjime, kosmose, danguje…

Dvyliktame numeryje atsiranda mergina vardu Sussudio, kurią robotas įsimyli… Sussudio nėra robotas, jinai yra tiesiog paprasta mergina… Koks tai jausmas bučiuoti pašto dėžutę? Jeigu Scud būtų žmogiškas robotas, tai visi tie meilės dalykai, gal ir nebūtų blogai, bet Scud yra tik metalo gabalas…

Norite atspėti kaip baigėsi komiksas? Nedidelis spoileris. Scud širdis nėra sudaužyta ir jie ilgai bei laimingai gyveno… amžinai...

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)