Komiksas. Fish police

Kiek anksčiau pristačiau serialą, kuris mane sužavėjo vaikystėje. Tai buvo nevaikiškas serialas ir priešingai nei man, daugeliui jis nepatiko, todėl buvo nutrauktas gerokai per anksti.

Žinodamas, kad daugiau serialo serijų nepamatysiu, nusprendžiau pasidomėti originaliu šaltiniu, kuris įkvėpė tą serialą. Taip, mes kalbame apie šį komiksą.

Priešingai nei serialas, komiksas buvo labai išgirtas kritikų ir aš nesuprantu kodėl. Bet pakalbėkime apie viską iš eilės.

Šis komiksas nėra spalvotas, tai nėra blogas dalykas pats iš savęs, tačiau kaip pagrindinis gerietis ir pagrindinis blogietis yra labai panašūs pasidaro sunku skaityti komiksą.

Pagrindinis gerietis inspektorius Gil padaro daugiau blogo nei gero. O jeigu konkrečiai: įvilioja policijos sekretorę į spąstus, įsidarbina apsauginiu pas blogietį, prisigeria, permiega su viskuo kas plaukia (žuvų pasaulis) ir tai viskas, ką jis sugebėjo nuveikti komikse.

Tuo tarpu, gaunasi jog pagrindinis blogietis padaro daugiau gero nei pagrindinis gerietis… Pavyzdžiui jis įdarbina Gil, kai šis yra išmetamas iš policijos…

Žiūrint animacinį serialą, kiekviena istorija turi pradžią, kulminaciją ir pabaigą. Komiksas tuo tarpu turi pradžia, daug atsitiktinių įvykių, pagrindinio veikėjo girtavimą ir staiga baigiasi. Istorija neišsisprendžia, komikse niekas neatsitinka, kas pajudintų istoriją į priekį.

Tai yra tik pirmas komikso numeris, bet man praėjo bet koks noras įsigyti antrą.

Komikse yra užuominų, jog pagrindinis veikėjas Gil kažkada buvo žmogus ir turėjo katiną. Jis ilgisi savo žmogiško gyvenimo ir nori į jį sugrįžti, bet nežino kaip. Gil mano, kad pagrindinis blogietis žino kaip grįžti į jo pasaulį iš ko ir susidaro pagrindinis konfliktas komikse. Animaciniame seriale, ši linija visiškai ignoruojama, bet vis tiek animacinis serialas šimtą kartų geresnis už komiksą.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)