Komiksas. Sing no evil

Šį komiksą rekomendavo mano vienas klausomas podcast. Kaip galite suprasti iš viršelio šis komiksas yra apie muzikos grupę. Šio komikso, kaip ir anksčiau mano pristatytų, autoriai yra europiečiai. Šį kartą - suomiai J.P. Ahonen ir K.P. Alare

Šio komikso autoriai studentavimo laikais (turbūt kaip ir daugelis suomių) įkūrė sunkaus metalo grupę, deja, muzikinė karjera nesusiklostė, tačiau tą patirtį jie galėjo panaudoti komikso kūrime. Busiu atviras, geriau jau jų muzikinė karjera būtų susiklosčiusi. Tai yra komiksas, kurį rekomenduočiau labai siaurai auditorijai. Jeigu jūs norite piešti komiksą apie muzikinę grupę, šis turėtų būti jūsų sąraše. Piešiniais perteikti muziką nėra lengva ir sakyčiau, kad ši knyga atlieka tikrai nuostabų darbą. Deja, apie istoriją to pasakyti negalima. Istorija yra vidutiniška geriausiu atveju, bet aš užbėgu įvykiams už akių.

Pagrindinis veikėjas yra grupės Perkeros lyderis bei vokalistas Aksel. Jis mikčioja kalbėdamas ir šiaip gyvenime yra didelis mėmė, tačiau, kai užlipa ant scenos, jis yra metalo dievas ir grupė turi daug fanų.

Aksel nesveikai myli muziką ir dėl to kyla problemų su mergina. Ta prasme, jis realiai ignoruoja merginą ir iškeičia ją į muzikos kūrimą. Ši linija taip ir lieka komikse neišspręsta.

Dėl Aksel elgesio kyla įtampa grupėje ir jie nori išsiskirstyti. Beje, jeigu jau kalbant apie grupę, tai grupės būgnininkas yra lokys, kuris planuoja užmigti žiemos miegu. Senas dėdė, kuris atrodo kaip mokytojas iš bet kurio filmo apie kunfu, groja bosine gitara ir yra vardu Kervinen. Paskutinis oficialus grupės narys yra klavišininkė – Lily. Aksel požiūris, santykiai su Lily, sakykim, yra šiek tiek keisti.

Taip pat turėčiau paminėti picų pristatinėtoją Aydin angelišku balsu, kurį Lily nori įtraukti į grupę kaip vokalistą. Aišku, Aksel ego toks didelis, kad jis niekada neužleis savo vokalisto pozicijos.

Taip pat yra konkuruojanti grupė, kuri sugeba hipnotizuoti žmones, nes… šitame komikse per mažai galimų konfliktų…

Bendrai paėmus scenarijus yra visiškas šūdas, tačiau piešimo stilius vienas iš įspūdingiausių kokį aš esu matęs. Meška kaip būgnininkas man labai patinka, tik kodėl tai yra vienintelis gyvūnas visame komikse? Ar čia normalu, kad gyvūnai gyvena tarp žmonių ar kaip?

Apibendrinant: nepirkit, neskaitykit, bet, jeigu turėsite progą pasimėgauti piešiniais, nepraleiskite jos.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)