Pikti paukščiai nusileido ir į mano kiemą

Leiskit jums papasakoti istoriją. Kaip ir kiekviena tikrai gera istorija, ši - apie dvi merginas.

Istorija. Daugelis turbūt jau žino, o kas dar nežino, tai tuoj sužinos, jog Angry birds yra labai populiarus žaidimas pradėjęs savo gyvenimą iPhone ir kituose telefonuose vėliau išplitęs į Chrome ir Facebook. Bet pagrindinis pelnas yra ne iš žaidimo, o iš įvairiausių daiktų. Kiek žinau, Lietuvoje žaislų ar maikučių su piktų paukščių atributika įsigyti dar negalima, tačiau galbūt jau matėte parduotuvėse gėrimus. O artimiausiu metu pamatysite ir saldainius.

Įvesdama naują produktą į rinką viena agentūra pradėjo reklaminę akciją, kur tinklaraštininkams dalina dėžutes su saldainiais. Gavęs saldainių, turi progą pasiųsti analogišką dėžutę kitam tinklaraštininkui. (Klausimas: kiek laiko truks šita akcija?)

Taip atsitiko, jog viena mergina buvo tokia miela, jog šią fainą dovaną persiuntė man. Nors jeigu sąžiningai aš pats nelabai būčiau supratęs kas vyksta jeigu ne kita mergina, kuri ir papasakojo kas čia interneto platybėse darosi ir užkrėtė entuziastingu nekantrumu laukti siuntinuko.

Dėžė. Aš turbūt vienintelis žmogus nukentėjęs nuo Angry birds (neskaitant žaidimo testuotojų), skubėdamas išpakuoti dėžę sugebėjau įsipjauti pirštą.

Dėžės turinys: trys saujos įspūdingai atrodančių plunksnų (pagalvojau būtų neblogai pagalvę pasisiųsti bet reikėtų dar keletą dėžių laimėti), 9 pakeliai po 8 saldainius (labai tikiuosi, kad tos pakuotės, kurias bus galima įsigyti parduotuvėse bus gerokai didesnės) ir vienas kartono lapas.

Kas jau yra gavęs? Straipsnio rašymo metu be mano jau minėtos vienos merginos gavę buvo tik du žmonės: TopZone ir Radiocool. (Klausimas: kas ir kaip nusprendė kurie blogeriai gauna pirmieji? Ar agentūra turi kauliuką su blogerių adresais, kurį išmeta ir žiūri kas iškris?)

Kas turėtų gauti? Aš suprantu, kad tai reklaminė akcija ir reklamos agentūrai būtų naudingiau jeigu gautų kuo didesni tinklaraštininkai, nes jie turi daugiau skaitytojų ir plačiau paskleistų žinią. Bet čia priėjo laimėskūdikis ir atkreipė dėmesį, jog didieji ir taip gauna daugybę prizų ir jų padėka dažniausiai būna nevisai nuoširdi: gavom, ačiū. Tuo tarpu mažesnieji tyliai apsiseilioję pavydžiai stebi jų sėkmę ir gavus dovanų jų džiaugsmas būtų gerokai didesnis, bet verslo tikslas juk ne džiaugsmas, o pelnas...

Priešingai nei daugelis aš nesu aktyviai įsiliejęs į internetines bendruomenės ir nedalyvauju juokiuose blogout, tai teko ilgai pasukti galvą, ką čia pradžiuginti. Ir galiausiai nusprendžiau, jog norėčiau pamatyti Angry Dragons.

Aš sakiau, jog tai istorija apie dvi merginas, melavau, vis tik apie tris.

Brukštelk žinutę