Keturkampiui Apskritimui trys metai!!!

Pirmoji mintis buvo: kaip greitai bėga laikas. Rimtai, atrodo dar tik prieš mėnesį pradėjau kurti komiksus, o jau 786 iš viso nupiešti... 

Niekada nekėliau sau tikslo sukurti tiek daug komiksų... Tik kiekvieną darbo dieną po vieną...

Ir štai, mes turime ilgiausiai gyvuojančius lietuviškus internetinius komiksus. Vienintelius, nepakartojamus ir unikalius.

Ta proga norėčiau paskelbti top10 geriausių komiksų pagal lankytojų balsus: 1) Spyna (Ačiū facebook'ui), 2) Vilniaus blogerių susitikimas (vienos dienos aktualija) 3) Kodėl JAVA programuotoju būti geriau (amžinas klausimas) 4) Žydras (Pirmas komiksas) 5) Fizikas (vienos dienos aktualija) 6) Kova su krize 2 (vienos dienos aktualija) 7) Patarimas (tikrai nevienintelis geras patarimas) 8) Jėzus 2 (kaip ir religija, amžinas komiksas) 9) Karštas savaitgalis (vienos dienos aktualija) 10) Čia mes turime du komiksus Labai blogai ir Pristatymas

Ir dar 10 komiksų, kurie galėtų, mano nuomone, bet nėra top10: 1) Romeo - vienas iš pirmųjų komiksų, idėją situacijai kilo dar tuomet, kai net negalvojau apie komiksų kūrimą, galbūt todėl jis man ir patinka 2) Nykštukai - nežinau ar šitą komiksą gali suprasti kiekvienas, juk nykštukai ne pas kiekvieną namuose gyvena 3) Shit happens - nėra ką pridurti 4) Niekas nesikeičia - ar žmonės gali pasikeisti per savo gyvenimą? 5) Profesionalas - visada norisi būti geriausiu 6) Laikas - vienas iš poetiškiausių palyginimų 7) Žodis iš F raidės - paklauskit kalbininkų 8) Nelaiminga meilė - pasakyčiau, kad tikra istorija, bet turbūt nepatikėsit 9) Malonus dalykas - tikra istorija, rimtai 10) Pats baisiausias žodis - tikrai, žodis, kurio labiausiai bijau ir turbūt ne aš vienas 10.5) Ką daryti - labai svarbu turėti gerą draugą. Iš tiesų gerų komiksų per daug, kad visus sutalpinti į top10.

Truputi statistikos. Daugiausiai vieną dieną buvo apsilankę 542 lankytojai. Vidutiniškai 31 lankytojas per dieną. Iš viso buvo parašyti 1010 komentarų. Turiu padėkoti dviem žmonės atvedusiems labai man daug lankytojų šiais metais: Radiocool.lt ir Ąžuolas ir draugai.

Dar apie komiksus: Keturkampiui Apskritimui - vieneri!, Kaip numesti svorį?, Filosofijos paieškos.

Kokie komiksai jums patiko labiausiai? Ko norėtumėte ateinančiais metais?

Brukštelk žinutę