Knyga. Andrius Tapinas - Vilko valanda

rūkyt pradėjai?

Vienas tik bet - miškas jau padėkojo už tai, kad vilko valandą išleido elektroniniam formate. Nes kam reikia pirkti knygą, kurią skaitysi tik kartą...

Neginsiu knygos turinio, nors jis man ir patiko. Čia jau skonio reikalas. Bet vienintelis dalykas, kuris "Vilko valandoje" yra švaistomas, tai spaustuvės dažai. Todėl, kad daugelyje knygų prieš skyrių paliekami tušti lapai. Na, tik balti. O ant spausdinimo mašinėlių surašyti skyrių numeriai - turbūt tam jos ir nupieštos.
Prieš kalbant apie puslapius ir visokius ten švaistymus, siūlau atsiverst knygą "Slaptos sovietinės NSO bylos". Va ten tai šriftas, ten tai paraštės paliktos... Pamatai, palygini ir suvoki, kad "Vilko valanda" užpildyta dar labai gražiai.

sunkiai sekasi rašyti Tau apžvalgas. Ne Tavo tai sritis. Gal vertėtų užbaigti šį laiko eikvojimą?

Perskaičiau, patiko tiek kad pabaigiau. Antros dalies nepirksiu, na o knygą rekordiškai ilgai skaičiau. Dabar pasiemiau 'Prahos Kapines' - kokia atgaiva!

:D haha, gerai čia su tais puslapiais pastebėjai - tikras švaistymas. Ir su veikėjais taikliai.

O man kaip tik lengvai susiskaitė ir ta veikėjų gausa visai neužkliūvo.

Someone has got a really bad PMS! :))

Suprantama, ne kiekvienam patiks šita knyga ir ne vieną gali sugluminti veikėjų gausa, bet man asmeniškai labai patinka, kažkas naujo ir kitokio lietuvių literatūroje. Gaila tačiau nemačiau šioje knygos apžvalgoje pakankamai motyvuotų priežasčių kodėl ji bloga. Iš esmės skundžiamasi dėl to, kad veikėjai nera paviršutiniški ir autorius pasistengė, juos kurdamas.
Bet come one, people. Negi rimtai skundžiates, kad knyga gražiai sukurta? Jeigu per brangi - nepirkite, niekas neverčia. Palaukit pora mėnesių ir galėsite nemokamai iš bibliotekos pasiimti. žinoma, jeigu atėjote į knygyną ir norisi kažką nusipirkti, bet taip pat norisi mažiau veikėjų ir mažiau puslapių, knygos dizaino, į kurį neįdėta jokių minčių, ir greito veiksmo vystymosi tai gal vertėtų svajonių romanus paskaityti, manau, tikrai nenuvils.

"Na kagi", Eridano PFAF knygos dvigubai pigesnės ir parašytos gerokai garsesnių ir geresnių autorių.
Per brangi, nepirkome, lauksime metus, du... kol per išpardavimus bus prieinama.
Svajonių romanus pasilaikyk sau.

1 | 2 |