Knyga. Jack Canfield, Mark Victor Hansen - Aladino faktorius, arba prašymo menas

Šią knygą pirkau dėl dviejų priežasčių visų dėl to, kad jos autoriai yra Jack Canfield ir Mark Victor Hansen. O antra dėl to, kad labai pigi, kai pamačiau kainą negalėjau susilaikyti ir nepirkti. Ne viskas kas brangu, mieli kolegos, verta skaityti.

Apie ką knyga? Surado Aladinas lempa, patrynė ir iš jos išlindo džinas, kuris pasisiūlė išpildyti visus norus. Tačiau iš tiesų džinas vietoj noru išpildymo išmokė Aladiną visko ko reikia, kad jo norai išsipildytų.

5 priežastis, dėl kurių žmonės neturi to ko nori ir niekuomet to neprašo: neišmanymas, baimė, savigarbos stoka, puikybė, riboti ir klaidingi įsitikinimai. Vis tik turbūt pati didžiausia priežastis - baimė. Beje manau, kad šita knyga žymiai geriau padeda įveikti baimes, nei mano anksčiau skaitytoji, nors čia aptariamos tik fizinio sužalojimo, vienatvės, pažemino, pokyčių, bejėgiškumo, būti atstumtam, pralaimėjimo baimės.

Knygoje pasakojama, kodėl reikia prašyti, kaip pasikeis jūsų gyvenimas, jeigu paprašysite, kaip reikia teisingai prašyti, kaip reikia nusiteikti prašant.

Knygoje pilna įvairių įžymių žmonių pasakojimų, kaip vienas prašymas pakeitė jų gyvenimus. Viskas labai paprasta, norėdamas ko nors prašyti, pirmiausia turi tiksliai žinoti ko nori. Kai žinai ko nori, siek to, sakyk visiems, prašyk pagalbos. Jeigu tylėsi niekas nesikeis tavo gyvenime, nes kol kas žmonės nemoka skaityti svetimų minčių. Garsūs žmonės, tuo ir skiriasi nuo daugelio kitų, kad žinojo ko nori ir atkakliai to siekė.

Knyga iliustruota gausybe juokingų komiksų atitinkančių tą dalį apie kurią kalbama.

Mano vertinimas:

– ši knyga mano septynbalėje vertinimo sistemoje verta dešimties. Tik pradėjęs skaityti negalėjau sustoti, norėjosi perskaityti tik dar vieną skyrių.

Brukštelk žinutę