Knyga. Jon Erickson - Hakingas. Programų kodo narstymo menas

Labai subjektyvi nuomonė apie knygą. Knyga yra specializuota, sunkiai suprantama, tačiau ir neskirta mažiems vaikams ;)
Paprastai, jeigu supranti kas parašyta knygoje, tai gali gauti iš jos naudos, todėl nedrįsčiau teigti, tokia knyga nereikalinga.
Jeigu viršelis tikrai šios knygos, tai, jeigu neklystu, yra pirmasis leidimas išėjęs 2003 metais, tad nieko keisto jeigu apie tinklų sauguma informacija pasirodė seniai žinoma :)
Su knygos vertinimu nesutinku, bet labai didelis minusas yra šios knygos vertimas iš anglų kalbos. Lietuviškame variante pasitaiko ne tik netikslumų, bet ir visiškų iškraipymų nuo originalaus angliško leidimo, pvz., net kai kurios paprastos formulės lietuviškame variante neteisingos, tad kai ko neverta tikėtis suprast.
Norintiems pažvelgti į praktinę hakingo pusę ir ko nors išmokti, rekomenduočiau tik angliškąją knygos versiją ir naujesnį leidimą.

paleidus root vartotojo teisėmis, vykdymo metu perrima root vartotojo teises...

:D

Apie buffer overflow, tai nelabai kas pasikeitę. Principai tie patys. Vat tinklo skyrius tai pasenęs. Apie istoriją galima pasiskaityt. O visą kitą mano nuomonę parašė jns_sni savo komentare: vertimas šūdinas, leidimas senas.

Manau tokio tipo knygu neverta skaityti lietuvishkai, nes perskaicius gali ishkilti dugiau klausimu negu atsakymu. Anglishkai vadinasi HACKING EXPOSED.

Nesuprantu kodėl reikia taip šnekėti apie knygą, tu gal tik kritikuoti moki ar ką? Jei pats nesupranti tai kodėl čia rašai taip lyg šitos knygos nevertėtų pirkti? Jeigu pats nesupranti nieko, tai kam kitiems savo bukumą rodai??

Visai dora knyga, ir vertimas ne toks jau beviltiškas. Verta pasidairyti po leidyklos svetainę, mačiau nukainavimus, su jais knyga stebėtinai geros vertės už kainą. Ne visai pradinukams, nebent rimtai pasiryžusiems, ten daug solidžių pagrindų.

Brukštelk žinutę