Knyga. Martha Wells - Rogue Protocol

Tai yra trečioji roboto žudiko serijos knyga. Ankstesnės: All systems red, Artificial condition. Būna serijų, kurios turi tuos pačius veikėjus, bet istorijos nėra susiję. Ši serija ne tokia. Nors kiekvienas nuotykis pats iš savęs yra nuotykis, bet jie visi siejasi viena fonine istorija kaip karoliai ant siūlo.

Dėl abejotinų priežasčių pagrindinis veikėjas SecUnit nusprendžia keliauti į planetą Milu, kuri yra apleistas GrayCris kompanijos projektas. GrayCris yra blogiukai iš pirmos knygos.

GoodNightLander Independent yra korporacija, kuri, kilus skandalui pirmoje knygoje, nusprendė patikrinti Milu planetą dėl galimybės atgaivinti žlugusį GrayCris projektą.

Iš šitų dviejų sakinių galėtumėte atspėti kas atsitiks toliau: GoodNightLander Independent žmonėms reikės pagalbos ir tuo pagalbininku taps SecUnit.

Kaip ir visos serijos knygos, ši yra vos 158 puslapių, taigi, daugiau negaliu nieko papasakoti neišduodamas visos istorijos.

Man patinka pasaulis, kurį sukūrė rašytoja. Sakyčiau, kad man jis primena Blade runner. Iš principo tai yra tamsus, žmonėms nedraugiškas pasaulis, kuriame karaliauja korporacijos galinčios padaryti bet ką dėl pelno. Norėčiau paskaityti istorijų šitame pasaulyje iš kitos perspektyvos, kitokių veikėjų.

Bendrai paėmus ši knyga yra stipresnė už antrąją, bet iki pirmos dar šiek tiek trūksta. Pradžia biški lėta, bet, kai įsivažiuoja, tai duoda daug veiksmo ir įtampos. Veiksmą išlaiko iki pat paskutinio momento.

Mano vertinimas:

– man patinka pasaulis.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)