Knyga. Martha Wells - System Collapse

Tai yra knygos Network effect tęsinys. Šita knyga vyksta toje pačioje vietoje, joje dalyvauja tie patys veikėjai, tačiau nuotykis yra kitas. Ankstesnė knyga kaip ir yra kibirkštis šitai istorijai, bet jos nėra labai susiję.

Tai yra 240 puslapių knyga, kurioje pirmus 100 puslapių niekas nevyksta. Pirmus šimtą puslapių pagrindinis veikėjas - SecUnit tiesiog būna emo. Rašytoja norėdama įtraukti skaitytoją į istoriją sugalvojo redacted įvykį, kuris yra apgaulė, niekas. Realus veiksmas prasideda tik virš 100 puslapių ir yra tik vienas konfliktas. Šita knyga laisvai galėjo būti bent 30% plonesnė, o jeigu pasistengtų, tai net ir visus 50%.

Gerai, pakalbėkime trumpai apie istoriją. Knygoje Network effect veikėjai atvyko į planetą ir sužinojo, kad vietiniai buvo užkrėsti ateivių viruso. Šitoje knygoje veikėjai sužinojo, kad nuo pagrindinės kolonijos atskilo grupė žmonių ir kažkur planetos gilumoje įkūrė savo naują koloniją. Su nauja kolonija nebuvo jokio kontakto bent 30 metų. Ar ta kolonija vis dar egzistuoja? Ar žmonės išgyveno? Ar SecUnit ir komandai pavyks rasti kolonistus greičiau nei Barish-Estranza korporacijai, kuri mielai paverstu visus vergais?

Visi atsakymai knygoje.

Mano vertinimas:

– man patinka šita serija ir aš skaitysiu toliau, jeigu bus, bet šita knyga yra viena iš serijos silpnesnių.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)