Knyga. Robin Sharma - Kas verks, kai tu mirsi

Kas verks, kai tu mirsi – tai frazė iš kažkurios ankstesnės Robin Sharma knygos, nežinau kuo ta frazė ypatinga, bet mane jinai užkabino ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl pirkau šią knygą.

Priešingai nei kitose knygose, čia nepasakojama jokia istorija, nėra jokių išgalvotų veikėjų ar situacijų. Ši knyga sudaryta iš 101 skyriaus, kiekvienas iš jų užima nuo puslapio iki maksimume dviejų. Čia apsvarstomos įvairios gyvenimo sritys, pateikiama daug įvairių garsių žmonių minčių. Vieni skyriai verčia susimąstyti, tačiau kiti sakyčiau labai paviršutiniški ir neišsamūs. Tarkim pats pirmas skyrius „Raskite savo pašaukimą“, o kaip tai padaryti? Bet pavyzdžiui „Gerai pradėkite dieną“, verčia tikrai pagalvoti, kaip pradedate savo dieną, ar su šypsena veide?

Norėčiau pacituoti vieną mintį kurią radau knygoje:

 

Išmintingi žmonės žino, kokį reikia žengti kitą žingsnį, tikri meistrai moka jį žengti, o veiklūs žmonės ima ir žengia jį.

David Starr Jordan

 

Aš jus galiu pasiūlyti paskaityti šią knygą, jeigu jūs esate meistrai jūs ją nusipirksite, bet klausimas: ar pritaikysite savo gyvenime, tai ką čia rasite?

Mano vertinimas:

Žmogaus paskirtis – veikti, o ne mąstyti, kad ir kokios kilnios būtų jo mintys. Thomas Carlyle. Ši knyga tikrai smagus ir lengvas skaitinukas, tačiau ar jinai privers jus veikti? Manau reiktų ko nors stipresnio.

Brukštelk žinutę