Knyga. Sun Tzu - Karo menas

Įdomu faktas, kad Sun Tzu gyveno 544—496 prieš kristų, o jo įžvalgomis naudojamasi ir dabar.

Aš irgi skaičiau šia knygą :P
http://tygas.net/ar-naujausios-knygos-geriausios/

Aš tai nusivyliau šita knyga. Maniau, kad čia bus visokių taktinių gudrybių, kaip mažesnis ir silpnesnis gali įveikti stipresnį priešininką ir pan.

O ištikrųjų, tai laimės tas - kurio kareiviai sotesni, nugalės tas - kurio ginklai pranašesni, laimės tas - kuris geriau pailsėjęs ir t.t.

Praktiškai gaunasi, jeigu kovos Petras su Jonu, tai laimės tas - kuris fiziškai stipresnis ir turi didesnę lazdą, nes silpnesnis, pavargęs, per daug keliavęs, neturintis kuo susimokėti už resursus, neturintis gyventojų palaikymo yra pasmerktas žūti.

Nebloga knyga, nemazai idomiu minciu, bet kai kurie skyriai (apie gurguoles, amunicija) tikrai senovei tik tinka.

senoves vadas 2009-10-31 21:34:15 

reiskias per anksti skitet ta knyga. nebuvo tada benzino, ofisu us kompais ar kt. technikos, tai ir parase taip. Ismokit paziuret biski uz savo kiauto ir isirasyti ten tai kas aktualu siandienai. Ir jokiu budu laimi ne stipriausias su didziausia lazda (aisku luzeriai irgi nelaimi), paskaityt viska, apie snipus apie inside-job(sabotaza) ir pan. Niekas nepasikeite ir viskas vyskta ir siandien taip pat. Dar Makiavelio Valdova paskaitytik. Zinosit koks bus kitas jav ar rusijos zingsnis. Sekmes kovose

Šiuo metu tarp populiarių verslo knygų (mano draugas pasakytų - verslo popso) daug prieštaravimų. Vieni, regis, patys to nesuvokdami propaguoja "žydrųjų vandenų" strategija, kiti gi - "raudonujų". O tiesa visuomet konkreti - pasakytų dzenbudistai.

Brukštelk žinutę