Knyga. Michael Clarkson - Kaip įveikti baimes

Tarp kitko, labai tiketina, kad patys amerikieciai susisprogdino per ta Rugsejo 11 d., kad galetu pulti Iraka. Skamba kvailai, bet pasiieskokit torrent puslapiuose "Loose Change 2nd Edition" ar kokio kito filmo Rugsejo 11 tema ir gal pakeisit nuomone. Yra, aisku, ir ebooksu, ir nuotrauku, tik filma manau lengviausia ziureti... O google sitoj vietoj sunkiai bepades...

Nepo, nepo :) Pervertinai knygą. Paskaityk "Tryse valtyje neskaitant šuns", jeigu dar neskaitei. Ten pagrindinis herojus paima ligų knygą, paskaito ir supranta, jog serga visomis ligomis iš eilės :) Tiksliai neprimenu, bet vyras nubėgo pas gydytoją paklaikęs iš baimės. Gydytojas pasijuokė iš jo. Tada vyras bakstelėjo pirštu į knygą ir sako, vat šita liga aš tai tikrai sergu, visi simptomai atitinka. O gydytojas atsako, šita liga jūs niekaip negalite sirgti, tai gimdos uždegimas :)))) Tada gydytojas liepė vyrui eiti atostogų, nes pervargo nuo darbo. Taip pagrindinis herojus su draugais atsidūrė valtyje (neskaitant šuns).

turiu ir sita, pirkau kai buvo akcija 10lt. bet nusivyliau, nes labai tiesmukiska, pvz, "jei bijote apiplesimo isiveskite signalizacija" manau skirta daugiau amerikieciams kurie megsta instrukcijas. ir susipazinti su baimes rusimis.

Brukštelk žinutę