Komiksų konkursas v2.0

Prieš porą mėnesių vyko komiksų konkursas, kurio nugalėtojas gavo dovanų Microsoft pelę. Gera naujiena aš turiu dar vieną pelę dovanų ir pagalvojau, kad šiek tiek atvėsęs oras vėl sugražino visus iš gatvės prie šiltų kompiuterių. Taigi, kaip tik bus puiki proga Microsoft pelei surasti savo šeimininką. 

Tiesa, šį kartą aš nusprendžiau konkursą pasunkinti, tikiuosi jūsų tai neišgąsdins.

Taisyklės. Šeštadienį įkeliamas komiksas, be teksto ir veikėjų. Veikėjai yra pridedami apačioje. Kiekvienas norintis jį išsisaugo, atsidaro su Paint iš pateiktų veikėjų sudėlioja situaciją bei užrašo savo tekstą. Situacija gali susidėti tik iš trijų langelių, kiekviename langelyje turi būti bent vienas veikėjas. Veikėjus galima naudoti tik tuos ir tik tokius, kokie yra pateikti, pripiešti savo negalima. Tekstas turi pilnai tilpti langelyje ir negali užeiti už jo ribų. Jeigu kam įdomu, aš naudoju Verdana 8px.

Rezultatus reikia siųsti man ritas@nepo.lt. Iš tiesų, tai jeigu žmonės turi savo dienoraščius ar vietą, kur komiksą patalpinti internete, tai gali jį ten patalpinti ir tiesiog komentaruose pateikti nuorodą.

Komiksus pateikti galima iki penktadienio 22:00. Konkursas vyks visą rugsėjo mėnesį, jeigu dalyvių nebus daug taisykles koreguosiu ir lengvinsiu konkurso sąlygas.

Geriausi komiksai bus paskelbti Keturkampio Apskritimo svetainėje, visi dalyviai, greičiausiai, kaip ir pirmo konkurso atveju, bus pateikti kiekvieną penktadienį apie 23 val.

Kiekvienas dalyvis gali pateikti neribotą skaičių komikso versijų.

Jeigu ką pamiršau papildysiu.

Brukštelk žinutę