Kuriame startupą?

Nekartą bandžiau prisijungti prie kitų komandų ir savo patirtį išdėjau čia. (Jeigu kas nors pakviestų vėl pamėginčiau.)

Šiandien norėčiau pasiūlyti savo idėją.

Idėja

Mane visą laiką žavėjo žaidimai. Man juos patinka žaisti, tačiau dar įdomiau suprasti kaip jie veikia ir pamėginti sukurti.

Daugelio dabartinių žaidimų problema, kad jie siekia gauti maksimalų žaidėjo dėmesį, tačiau vėliau ar anksčiau žaidimai yra įveikiami ir pamirštami. Išskyrus kelis tikrai išskirtinius, kurių tęsinių žmonės laukia.

Norėčiau sukurti HTML5 mažų žaidimų portalą. Žaidimų, kurie neatsibosta laikui bėgant. Žaidimų, kuriuos žmonės žaidžia, nes turi penkias minutes laisvo laiko ir nori jas užmušti. Iš kur tos penkios minutės? Galbūt laukia autobuso stotelėje, o galbūt laukia kol mergina pagaliau nuspręs, kurią suknelę apsivilkti. Kam nervintis be reikalo? Pažaidė penkias minutes ir jau pasirengę judėti. O jei ne, gali pažaisti dar penkias.

Demo pavyzdys galėtų būti kortos. Jūs gali pereiti kortas, tačiau po kažkiek laiko jūs neatsisakysite, jų pereiti dar kartą.

Kaip jau suprantate, tai žaidimai ne kiekvienam, o orientuoti į specifinę auditoriją. Auditoriją, kuri nesiruošia prisirišti prie vieno konkretaus žaidimo, o greičiau prie pačios svetainės, pilnos panašių žaidimų.

Iš kur bapkės? Mane labiausiai domintų narystės mokesčio modelis, tačiau galima taikyti visus tradicinius tinkančius portalams: reklaminiai baneriai, puslapio fono pardavimas.

Man niekada nepritrūks idėjų, tačiau tai greičiau trūkumas nei privalumas. Ką aš sugebu dar? Truputi programuoti, truputi piešti, truputi rašyti, truputi... principe visko, tačiau nesu nei vienos srities specialistas.

Aš pats tą idėją galėčiau realizuoti be problemų per artimiausius dešimt, dvidešimt metų. Tačiau man neįdomu mažas dalykas. Manau, jog šita idėja yra pakankamai didelė, jog galėtų nupirkti ne vieną Ferrari.

Ko reikia?

Minimaliam startui reiktų vieno web programuotojo, vieno dailininko ir vieno turtingo dėdės.

Kas iš to jums? Jeigu pasiseks įdomi patirtis, galimybė realizuoti savo žaidimų idėjas ir užsidirbti pinigų. Jeigu nepasiseks – naujos pažintys.

Jeigu prijaučiate panašioms idėjoms (net jei neplanuojate prisijungti) brūkštelkite el.paštu ritas@nepo.lt su pavadinimu startup game ir pasidalinkite savo mintimis, padiskutuosime.

Brukštelk žinutę