Saugesnė mokykla

Sutinku, kad ten galėtų kabėti reklama, bet tikrai ne visos mokyklos yra labai jau prastos, tarkim kokios nors gimnazijos, ten yra ir naujų knygų ir mokymosi sąlygos kitos. Dėl kamerų tai čia tikrai sunku įgyvendinti, nes pirma normali viena kamera kainuoja ~ 1000 Lt (internetinė kamera šiuo atveju netinka), tad jei keikvienoja klasėje tai išeitų ~ 50 000 Lt, plius koridorius ~ 10 000 Lt, laukas plius ~ 10 000 Lt, plius laidai (kurių daug reikės), sujungimo įrangos, rodymo ir valdymo ~ 30 000 Lt tai kainuotų išviso maždaug ~ 100 000 Lt (visoms Kauno mokykloms išeitų ~ 6 500 000 Lt), visai lietuvai tai iš vis daug... Geriau jau būtų apsaugos darbuotojus pasamdyt negu kameras statyt, o be to pasižiūrėk į užsienį ir man labiausiai patinkantys mokyklų tipai yra Suomijoje, o be to ten vaikų žinios siekia didžiausią pasaulyje lygį :)

Su reklama idėja yra gera, bet ją įgyvendinti sunku, kadangi dauguma mokyklų yra valstybinės ir jos negali imtis tokios saviveiklos, visų pirma tam turi pritarti švietimo ministerija..

Velgi kitas budas pinigam uzsidirbti yra nuoma. Galima nuomoti sporto sale vakarais, aktu sale. Bent jau Klaipedoje toks dalykas yra iteisintas ir pakolkas sekmingai padeda truputi mokyklai prisidurti pinegeliu...

Brukštelk žinutę