Telebimbam - iPhone reklama

Keista, vakar klausiau Telebimbam, tikiuosi, jums nereikia pristatinėti, kas tai yra, nes man būtų problematika. Kai buvau pienburnis paauglys, kažkaip nemėgau Telebimbam, nežiūrėjau jų laidų, neklausiau jų dainų, maniau, jog esu per daug didelis tokiems vaikiškiems dalykams. Tačiau kai vakar išgirdau man patiko, kita vertus dainos žodžiai privertė mano smegenų sraigtus suktis. Kaip manote apie ką aš pagalvojau?

Labai jau dažnai reklamuojant įvairius produktus reklamos yra kuriamos užsienyje ir tik adaptuojamos Lietuvai. Nesakysiu, tai blogai ar gerai, bet kartais pagalvoju, jog nacionaliniais pagrindais paremta reklama būtų tikrai artimesnė kiekvieno širdžiai, nei kreivas vertalas. Ir kaip tik išgirdęs vieną iš Telebimbam dainų – „Tai bent telefonas“ -

pagalvojau, kad galėtų reklamuoti patį geriausią telefoną pasaulyje – iPhone. Tiesa, neįsivaizduoju kada tokių dalykų bus galima įsigyti Lietuvoje ir ar išviso jie bus reklamuojami, nes negaliu prisiminti nei vienos Apple produkto reklamos mūsų šalyje... Na, bet pasvajoti galima. O dainos žodžiai yra tokie:

Vakar paskambinau tau į namus,

tik tave mieloji ne taip lengva rasti,

iš didžio liūdnumo pradėjau galvoti

ir taip išradau telefoną geresnį

Na kaip jums tokia reklama? Iš tiesų reiktų paklausyti šią dainą, o mintyse įsivaizduoti besisukanti iPhone, ar gi tokia reklama negriebtų už širdies tūlo lietuvio, neverstų viską mesti ir mokėti beprotiškus pinigus už TĄ telefoną?

Telebimbam yra sukūrę ir daugiau už širdies griebiančių dainų. Gaila Apple negamina televizorių, tačiau, kodėl gi negalėtų tokie žodžiai skambėti iš Sony Bravia reklamos:

Labai geras daiktas yra televizorius,

vos tiktai nubudus aš galiu išvysti jus.

Pasaulio vaikai. Pasaulio vaikai

Viską, viską rodo, aš dabar matau,

lyg pasaulio knyga sėdžiu ir skaitau.

Labai geras daiktas, taip žiūrėti

Gėles ir mėnulį ir sniegą regėti.

Pasaulio vaikai. Pasaulio vaikai

Tiesa, Telebimbam dainoje „Televizorius“ atsiliepiama apie televizorių, ne tik teigiamai ir jūs turbūt supratote, jog čia nevisi dainos žodžiai, bet reklamai ir nereikia visų žodžių.

O kokia nacionaliniais pagrindais sukurtą reklamą norėtumėte pamatyti jūs?

Brukštelk žinutę