Tobulas verslumo skatinimo planas

Puikus straipsnis. Aišku yra kur paredaguoti, kur galima papildyti, bet šiaip geros problemos išdėstytos. Gailą, kad jį mato tik mažoji dalys Lietuvos ar žmonių kuriems būtų gerai pamatyti.

Galėtų Lietuvoje būti verslo skatinimo daugiau, nebūtinai tokio dalyko kaip čia minėjai, kad sudaryti sąlygas, išmokyti ir t.t..., daug verslių žmonių patys susirandą informaciją, patys randa kur kas ir kodėl, bet dauguma kai susipažįstą su viskuo, sunkiai tebenori kurti verslą. Apie ką aš šnėkų? Kaip visi Lietuviai šnėka, apie mokesčius. Apie kvailus mokesčius, apie išpustus mokesčius.

Padarė dabar įstatymą, kad jeigu įdarbini jauną žmogų kažkiek mažiau reikią mokėti, bet kodėl nepadaro, kad kai pats susikuri sau darbo vietą, ir kitiems, tau nereikėtų mokėti dalies mokesčių, bent pradžioje. Pvz tik įsikūrus mokėti per pusė mažiau mokesčių, iki tam tikros pajamų ribos mokėti mažiau mokesčių. Visada naujam verslui yra reikalingos investicijos, įdirbis, jį sunku padaryti, kai tave smaugia sunkus mokesčiai.

Brukštelk žinutę