Ispanų kalbos kursas nemokamai

Puikus darbas! Taip, labai gerai padeda išmokti žodžius, bet ir ne tik juos. Tiesiog neužtenka tik spaudinėti testo mygtukus ekrane. Efektyviam mokymuisi reikės ir pačiam rašytis. Išsirašyti asmenuotes ir žodžių gimines, kurias tiesiog reikia atsiminti, nes kito kelio nėra. Taip pat veiksmažodžius laikais išsirašyti ir atsiminti kaip daugybos lentelę. Nes testuose kali žodžius, bet nepaaiškina to žodžio kitų jo formų. Tam padės kiti puslapiai, pvz., žodžio mokytis (isp.: estudiar) formos: http://www.verbix.com/webverbix/Spanish/estudiar.html

Memrise tikrai nepadės suregzti gramatiškai teisingo sakinio - toks šios svetainės minusas. Tačiau yra tikrai gera svetainė www.duolingo.com , kurią taip pat kuria žmonės, tačiau ten viskas yra paaiškinama ir išėjęs kursą gali susišnekėti kur kas laisviau. Memrise labiau vertinu ne už kalbos kursus. Yra atminties lavinimo, įvairių faktų, geografijos, matematikos, gamtos mokslų kursų, kurie tikrai gerai supažindina su pasirinktu dalyku.
Reikia tiesiog domėtis - kalbą gali puikiausiai išmokti savarankiškai. Beje, juk yra skype, teamspeak ir panašios programos, per kurias gali susišnekėti su užsieniečiais ir patobulinti kalbos įgūdžius.

Brukštelk žinutę