Kam dar nereikia pinigų?

Prieš maždaug tris metus kritikavau Andrių Rimiškį už jo dainą "Man pinigai nesvarbu". Ironiška, bet remiantis Wikipedia, tai paskutinė Andriaus daina. Kaip manote, ką jis veikia dabar?

Remiantis paskutinėmis naujienomis jis po trijų metų pertraukos ruošiasi surengti koncertinį turą, kad užsidirbtų bent šiek tiek pinigų.

Citata iš klubas.lt Tas Rimiškis skelbiasi esantis verslininkas. Tačiau su eiliniais darbuotojais jis visai nesiskaito, jau seniai nemoka atlyginimų. Delsia, kartais pamėto kapeikas.

Keletas citatų iš 15min: Iš pradžių nusipirkau butą, vėliau jį pardaviau ir įsigijau sklypą namui statyti. Pasiūlė prisidėti prie statybų verslo, pradėjome nuo mažesnių objektų, paskui atsirado didžiulių. Tapau įmonės akcininku.

Viskas labai gerai klostėsi. Tai dabar - nei pajamų, nei santaupų. Krapštykis, kaip nori. Užsakovai skolingi mūsų įmonei, mes - žmonėms. Jau prieš metus pajutome krizės kvapą. Pauostėm, bet, manėm, praeis. Kiekvieną dieną skolos vis augo.

Tai vis dar nereikia pinigų? Man labai įdomu, ar naujame savo koncertiniame ture jis vis dar dainuos tą pačią dainelę, ar jau pasimokė?

Aišku, jūs galite sakyti, jog visiems pasitaiko bankrotai... Arba kad jis kvailys, nemokėjo elgtis su pinigais... O gal ir nenorėjo mokėti? O gal jis save užsiprogramavo tam? Neurolingvistinis programavimas sako, kad į ką sutelki savo dėmesį tą ir gauni: sutelki dėmesį į skurdą - gauni daugiau skurdo. Taigi sakydamas, kad tau nereikia pinigų, niekaip negali būti turtingas. Pinigai neina pas žmogų, kuriam jų nereikia, kuris jų negerbia ir nemoka su jais elgtis.

Rašydamas įrašą prieš tris metus tikrai negalėjau žinoti, kad taip atsitiks. Tačiau šiandien mes turime akivaizdų pavyzdį, kuris tikiuosi privers jus susimąstyti. Labai norėtųsi tikėti, jog Andrius Rimiškis irgi iš to pasimokė.

Brukštelk žinutę