Knyga. Glen Cook - Angry lead skies

Tai yra dešimtoji seklio Garrett ciklo knyga. Kiekvienoje naujoje ciklo knygoje autorius stengiasi sugalvoti vis kitokį, sudėtingesnį priešininką. Jau turėjom vaiduoklius, formos keitikus ir net dievus… Kas šioje knygoje yra priešininkas sužinosite perskaitę, bet aš noriu paklausti: kodėl negali būti tiesiog paprastas vampyras?

Seklio Garrett draugas Playmate paprašo pasaugoti vaiką Kip Prose, nes vaiką ima persekioti keisti tipai. Jau nuo pirmos minutės Garrett ima nemėgti savo kliento, tačiau paragintas Deadman imasi bylos. Seklys nespėja išsiaiškinti kas ir kodėl persekioja Kip, kai jis yra pagrobiamas ir kliento apsaugos darbas virsta kliento paieškos darbu.

Jeigu jums kilo klausimas, kodėl kažkas norėtų pagrobti vaiką, leiskit jums papasakoti. Kip Prose pabendravęs su dviem keistais tipais, kurie realiai knygoje nepasirodo, bet yra visą laiką minimi, staiga pradėjo kurti keistus išradimus. Kokius keistus? Tą, kurį rašytojas daugiausiai pristato yra medinis triratis.

Ši knyga yra truputi daugiau nei 350 puslapių storio. Maždaug ties 250 puslapiu, Garrett suranda klientą, gražina jį namo ir visi ilgai ir laimingai gyvena. Kam dar tas šimtas puslapių? Realiai jis ir yra apie tą laimingą gyvenimą, kuriame beveik niekas nevyksta… Ar rašytojas tapo toks garsus, kad redaktorius jam bijo pasiūlyti paploninti knygą?

Pirmi 250 puslapių yra veiksmas, įtampa, o po to… tik popieriaus gadinimas. Jeigu aš norėčiau skaityti apie nuobodų gyvenimą skaityčiau Karas ir Taika…

Mano vertinimas:

– neskaitant išsakytų priekaištų aš esu patenkintas knyga. Man patinka pasaulis, kuriame gyvena seklys.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)