Knyga. Glen Cook - Faded steel heat

Iš tiesų knyga, kurią aš nusipirkau vadinasi Garrett for hire, kaip ir praėjusį kartą ją sudaro trys seklio Garrett ciklo knygos: Deadly quicksilver lies, Petty pewter gods, Faded steel heat. Trys istorijos vienoje knygoje yra geriausias žmonijos išradimas, kodėl tokių variantų nėra tiek jau daug? Kadangi istorijos nesusijusios ir kiekvieną galima nusipirktai atskirai, tai nusprendžiau pateikti tris aprašymus, o ne vieną.

Pas seklį Garrett ateina net trys merginos: Alyx, Tinnie ir Nicks. Alyx papasakoja, kad jos tėvą Max Weider, geriausio alaus Tunfair daryklos savininką, bando reketuoti. Ji taip pat pasako, kad Nicks ir jos brolis Ty susituoks ir apie sužadėtuves bus paskelbta netruks įvyksiančiame pobūvyje. Max yra senas Garrett pažįstamas, todėl jis iš karto pasisiūlo padirbėti apsauginiu pobūvio metu. Deja, pobūvis nevyksta taip kaip buvo suplanuota.

Kitoje linijoje, pora dešiniųjų bando užverbuoti seklį prisijungti prie jų grupuotės. Daugybė dešiniųjų grupuočių, kurias daugiausiai sudaro žmonės sugrįžę po karo, mano, jog Tunfair miestas turėtų priklausyti tik žmonių rasei. Dabar didžiąją dalį darbų Tunfair mieste yra užėmę elfai, troliai ir kitos rasės. Taip atsitiko, nes tik mažuma kitų rasių atstovų tarnavo armijoje, tačiau joje privalėjo tarnauji visi žmonių rasės vyrai, kurių daugelis iš karo negrįžo.

Tai yra mano devintoji perskaityta knyga šitoje serijoje. Tai yra tik antroji mano skaitoma serija, todėl nežinau ar visur taip. Bet, pastebėjau, kad nors Garrett yra pagrindinis veikėjas, tačiau visuose knygose (arba beveik visose) galima sutikti tuos pačius personažus. Aš kalbu ne tik apie Garrett partnerius ar draugus ar meilužes, bet aš kalbu ir apie priešus, blogiukus. Ne, tas pats blogiukas nėra kiekvienos knygos ašis. Kiekviena knyga turi savo istorija, bet tas pats blogiukas mėgsta išlįsti ir įkišti pagalį į ratus. Ką aš noriu, pasakyti, kad kai kurie personažai atrodo nemirtingi ir aš nežinau ar tai yra gerai.

Mano vertinimas:

– istorija užkabina nuo pirmos akimirkos, tačiau knygos pabaiga, rodos, tęsėsi visą amžinybę.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)