Knyga. Martha Wells - Fugitive Telemetry

Tai yra šeštoji knyga roboto žudiko serijoje pagal išleidimo datą, bet joje veiksmas vyksta prieš įvykius pasakojamus Network Effect. Tai yra vos 168 puslapių knyga, po milžiniško romano grįžtame į pažįstamas apimtis.

Tai yra detektyvas. Nužudytas žmogus. Jis nėra vietinis ir į Preservation stotį atvyko kaip turistas. Preservation Alliance žmogžudystės yra ypač retas dalykas, todėl saugumo komanda net nežino kaip teisingai jas tirti. Visa stotis yra uždaroma, niekam neleidžiama išvykti ar atvykti. Pagrindinis veikėjas SecUnit imsis tirti bylos.

Kodėl turistas atvyko į stotį? Kas linkėjo jam blogo? Iš kur turistas atvyko? Kur jis ruošėsi keliauti? Visi šitie klausimai turės būti atsakyti ir į juos atsakyti nebus lengva, nes saugumo komanda yra nusiteikusi nedraugiškai SecuUnit atžvilgiu.

Iš principo istorija nėra bloga. Kai sakau nėra bloga, kas žudikas atspėjau tik 5 puslapiais anksčiau nei pagrindinis veikėjas. Būna, kad paimi detektyvą ir nuo pusės knygos žinai kas yra žudikas, ir galvoji kodėl pagrindinis veikėjas toks kvailas… Bet jeigu norėčiau skaityti detektyvą, tai galėčiau rinktis iš tokio ilgo sąrašo, kad net neverta pradėti vardinti. Kitaip sakant, šita knyga neatitiko mano lūkesčių ir dėl to yra didelis nusivylimas. Man, tai yra prasčiausia knyga serijoje, nors pagal istoriją silpniausia būtų antra knyga.

Mano vertinimas:

– aš noriu veiksmo trilerio, o ne detektyvo.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)