Komiksas. Abigail and the Snowman

Šiandien norėčiau pristatyti vaikišką komiksą rekomenduotą mano klausomo podcast. Jeigu šis komiksas būtų išverstas į lietuvių kalbą, manau, jis sulauktų didelio populiarumo tarp vaikų. Kodėl?

Tai yra labai paprastas ir mielas komiksas su labai gražiomis spalvomis. Kaip jau galėjote suprasti iš pavadinimo pagrindinis personažas yra mergaitė vardu Abigail. Ji su tėvu persikrausto į naują mokyklą, jos vienintelis draugas yra įsivaizduojamas šuo.

Tuo pačiu metu egzempliorius 486 pabėgęs iš slaptos valstybinės laboratorijos bando pasislėpti tame pačiame mieste, kuriame pagrindinė komikso veikėja lanko mokyklą. Egzempliorius 486 yra sniego žmogus. Suaugusieji negali jo matyti, be specialių prietaisų, tačiau jį puikiai mato vaikai.

Abigail pamato sniego žmogų besislepentį mokyklos kieme ir susidraugauja su juo. Tuo tarpu slaptieji agentai bando susekti ir sugauti pabėgusi tyrimų egzempliorių. Kuo visą tai baigėsi sužinosite perskaitę komiksą.

Nežinau kodėl, bet taip jau gaunasi, kad aš nemėgstu amerikiečių. Šio komikso autorius Roger Langridge yra kilęs iš Naujosios Zelandijos, vėliau persikėlęs į Didžiąją Britaniją. Tarp jo darbų galima rasti ir nevisai vaikiškų komiksų.

Nors kaip minėjau šito komikso tikslinė auditorija yra vaikai, man jis tikrai patiko. Paprasta pasaka, kuri skaitosi lengvai ir greitai. Komiksas perteikia gerą emociją ir kažkuo primena Steven Universe.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)