Maxima programėlė

Nemanau, kad navigacija patalpose tiek pažengusi. Be to dideliems tinklams reikėtų sudėti ir nuolat atnaujinti daug informacijos, o tai kainuotų, tačiau kažin ar padėtų papildomai uždirbti.

Tačiau paprasčiausias pirkinių sąrašas būtų protinga. Galbūt jei jie turi kažkokią atsargų valdymo sistemą, galėtų pateikti ir konkrečias duonos rūšis parduotuvėje, kurioje ketini apsipirkti. Bet ir paprasčiausias gerai veikiantis sąrašas būtų patogu. Galėtų dar reklamai skirti šiek tiek ploto - ir pirkėjui patogiau, ir reklama nemokama...

Programėlių pirkinių sąrašams ir jų sudarymui, sąmatoms yra prirašyta begalė. Kas liečia krypties rodymą, tai nelabai įsivaizduoju realizavimą. Nes kiekvienos prekės pozicija, koordinatės turėtų būti aprašytos. Prie viso to GPS uždarose patalpose nelabai veikia...

Ta parduotuvine "navigacija" priestarauja marketingo taisyklems, atkeipkite demesi kai einate i parduotuve kur buna maisto prekes sudetos ir kaip daeiti iki ju (pvz akropolyje) visada praeisite visokias kitokias lentynas kur sudetos nekasdienio vartojimo prekes. O jei zmogus eis "aklai" vedamas tos programeles ir ziures i jos ekrana, o ne i kitas prekiu lentynas tada bus ta programele nenaudinga prekybininkams.

yra shoping listu, kurie prisimena, kokia tvarka produktai kokiam shope sudelioti, ir tu pries eidamas i pardoshke, pasirenki i kokia eini. Tada tau sarasa isrusiuoja pagal prekiu isdestyma. Visai neblogai veikia :)

Patinka

Brukštelk žinutę