Nepietaukite vienas

Kiek anksčiau pasakojau apie Pietų klubą, šiandien norėčiau pasidalinti dar viena idėja susijusia su valgymu.

Daugelis iš mūsų dirba nuo 8 iki 17 (ar nuo 9 iki 18) ir turi tik vieną valandą sau, o tiksliau pietums. Kur ir su kuo jūs pietaujate?

Turbūt daugelis pietauja artimiausioje kavinėje ir dažniausiai pietauja su savo kolegomis. Sakau „dažniausiai“, nes... Tik nereikia man meluoti, jog pavyksta pietauti kartu su kolegomis visuomet. Kartais atsitinka įvairių (ne)numatytų, (ne)planuotų dalykų, kai pietauti su kolegomis negali, tuomet gauni valgyti vienas.

Realiai pietų metas yra vienas iš tų momentų, kurie teoriškai priklauso tau pačiam, bet nėra gerai išnaudojami. Grįžus vakare po darbo, jeigu nuovargis nepribaigia, tai ne tiek daug ir laiko lieka sau. O kas jeigu tą pietų valandą būtų galima išnaudoti produktyviai?

Jeigu dirbate kur nors rajone ir aplinkui sunku rasti kitą verslo įstaiga, tai galbūt padėties pakeisti ir nelabai įmanoma, tačiau jeigu dirbate centre arba ofisų kvartale, ar nenorėtumėte per pietus susipažinti su įdomiais, talentingais kitų kompanijų darbuotojais?

Na, gerai, turiu prisipažinti, jog tai tik idėja ir aš nelabai įsivaizduoju kaip taip realiai veiktų. Greičiausiai reiktų kokios nors svetainės, kurioje galėtumėte pasitikrinti ar šiandien kas nors norėtų papietauti jūsų rajone. Žmones reiktų rinktis pagal pasiūlytą valandą ir vietą. Greičiausiai dar reiktų išvardinti savo pomėgius, talentus ar bent jau pokalbio temą.

Aišku, dar viena problema yra staliukų rezervacija. Ar visos kavinės sutiktų rezervuoti staliukus pietų metu? Staliuko rezervavimas turbūt vienintelis būdas susitikti ir susipažinti, bent jau aš kito nesugalvojau.

Ką manote? Ar norėtumėte pietų pertraukos metu susipažinti su įdomiais žmonėmis, praplėsti savo akiratį?

Brukštelk žinutę