Visatos sąmonė

Man taip buna nuolat As net sakau kad mano svajones nesipildo as tik matau kaip jos issipildo kitiems :D

O kiek tau metų? Nes net tokiam suknistam miestely kaip Ukmergė autobusų grafikai ranka būdavo stotelėse užrašomi prieš 20 m.

Xexe, pasinešei į populiariąją psichologiją? man irgi patinka. Dabar skaitau "Jūsų pasamonės galia", labai įdomi knyga, daugiausiai apie saviįtaigą. Pradėjau taikyti aprašytus metodus, ir jie veikia.

O paskutinis sakinys kaip kokios Esmeraldos pranašystė :) (no offence). Įdomu, kad kaip tik pastarosiomis dienomis mąsčiau apie kolektyvinės sąmonės galią ir veikimą.. Sutapimas ar kolektyvinė sąmonė?

nu idomu idomu padariau ta paskutini testa ir 17 gavosi nelabai tiketinas, nes kai pritruko noru sugalvojau toki (kad is kazkur gauziau labai papigiai abonimenta i soliariuma) nu zasim ;P

Kaip išvengti kamščių (arba aš labai nenoriu dirbti šiuo metu): 1. Eiti pėš.com. 2. Turėti dviratuką ir eiti. peš.dviratuku 3. Niekur neiti, nebus ir kamščių (dirbti namie, pirkti viską internetu) 4. Gyventi Čiukčijoj/ or Aliaskoj, kur tankumas mažiukas 5. turėti diiiidelį džipą ir su juo užlipti ant kitų mašinyčių (baigtųsi viskas kalėjime jaučiu) 6. Lėktuvai/traukiniai/slidės/sklandytuvai ir panašūs oro balionai 7. O va dabar minčių pritrūko tai prasidės - tapti hakeriu, nujungti šviesoforų sistemą kiekvieną rytą (arba pagal poreikį) ir padaryti kelią laisvą. 8. Tapti Vilniaus/Kauno meru / seimo galva, visus papirkti ir įvesti įstatymą, kad trečiadieniai ir penktadieniai be mašinų (kap ten kažkokioje šalyje ne visom dienom leido važinėt) 9. Pravesti mieste masinę akciją - "Aš prieš automobilius. Jie žmogėdros" 10. Nutiesti daugiau kelių virš žemės. Padės tik trumpam :( nes po to tankumas žmonių mieste tik didės. 11. Padaryti socializmą ir pusę žmonių išgrūsti į kaimus. Ir šalis panaudota, ir mažiukuose kainuose ne tik senimas.... 12. Išrasti teleportaciją 13. Apmokestinti kiekvieną važiuojantį automobilį nežmoniškais mokesčiais (tarkim 1000lt/mėn) (šitai žmones TIKRAI paveiktų) 14. Analogiškai padidinti benzino/dujų kainą daaaaaaar šiek tiek :D (jau Senukai pradeda matyti rezultatus šito poveikio - masinis dviračių pirkimas šiais metais) 15. O dabar grįžtam nuo globalinės problemos sprendimo ir einam prie kamščių vengimo – gyventi naktimis, - dieną miegoti. 16. Supersimplicito – neiti ten kur yra kamščių 17. Važiuoti šaligatviais kamščio metu (kaip kartais mikriukai daro) 18. Pasukti visus visus miesto laikrodžius keturiom valandom į kurią nors pusę, taip, kad pusė miesto žmonių pasukimo fakto nepastebėtų 19. Kiemukai valdo. (Savo mėgstamus kiemo keliukus išasfaltuoti, praplatinti ir prisodinti medžių, ir šiaip užmaskuoti, kad didžioji dalis nepastebėtų). Padėtų tik kurį laiką. 20. Išstudijuoti žemėlapį. Nustatyti, kurioje gatvėje X paprastai susidaro kamštis. Dvi valandas prieš kokioje nereikšmingoje gatvelėje Y prieš gatvę X, paskelbti, kad yra kokia nors bomba. Arba atvesti piktą dramblį. Nukreipti automobilius šiek tiek kita vaga, taip sudarant kamštį kitoje gatvėje Z. Pagal gatvių pralaidumą pažiūrėti, kad gatvėje Z nesusidarytų per didelis kamštis ir Jūsų reikiamu momentu galėtumėte būti Gatvėje Y prie dramblio arba policijos. Išgąsdinti dramblį tik Jums žinomu būdu. (Kaip išvaikyti policiją neįsivaizduoju). Pirmam pravažiuoti pro atsivėrusią gatvę senuoju, Jums žinomu keliu. Pinky: "Gee Brain, what do you want to do tonight?" The Brain: "The same thing we do every night, Pinky- try to take over the world." Muahahah.

Brukštelk žinutę