Apie

Aš esu turbūt ilgiausiai rašantis tinklaraštininkas Lietuvoje, puslapis įkurtas 2005-11-05.

Aš negaliu nurodyti tikslios savo avataro "žalios akys juodame fone" atsiradimo datos, tačiau tai įvyko kažkur apie 2002 ir nei karto nepagalvojau, kad reikėtų jį pakeisti.

Kas aš esu?

Blogeris. Praktiškai nuo to laiko kai įsigijau kompiuterį svajojau apie asmeninę svetainę, tačiau šią svetainę susikūriau tik 2005. Pagrindinė šio tiklaraščio atsiradimo priežastis – nusibodo pirkti knygas pagal viršelį. Šiuo metu labai daug tinklaraščių rašo apie knygas, tačiau 2005 metais nebuvo tokio, kuriame galėtum suprasti verta knygą pirkti ar ne. Mano tikslas nebuvo (ir vis dar nėra) parašyti profesionalią recenziją, bet greičiau papasakoti kokius jausmus sukelia knyga ir atsakyti į klausimą: ar knyga verta savo kainos.

Esu taip pat rašęs kitiems tinklaraščiams įvairiomis IT temomis: pradedant programavimo pamokomis ir baigiant programinės įrangos apžvalgomis bei patarimais pradedančiajam kompiuterio naudotojui.

Rašytojas. Kaip ir daugelis žmonių svajojau kada nors išleisti knygą. 2011 balandžio pabaigoje išleidau „Praktiškas CSS pradžiamokslis“ daugiau apie knygą.

Komiksų kūrėjas. Nuo 2006 metų pradėjau kurti komiksus „Keturkampis Apskritimas“, tuo metu Lietuvoje tokia sąvoka kaip „Internetiniai komiksai“ neegzistavo, jau nekalbant apie komiksų kultūrą. Tuo tarpu anglišku komiksų nors vežimu vežk. Taigi, norėdamas užpildyti šią spragą ir nenorėdamas gaišti daug laiko pradėjau kurti pačius paprasčiausius komiksus, kokius tik galima sugalvoti.

Lygiai po dešimties metų - 2016, nublikavau paskutinį Keturkampio Apskritimo komiksą.

Laisvai samdomas IT žurnalistas. 2007 – 2009 Publikuoti straipsniai IT temomis žurnaluose „Juristas“, „Biuro administravimas“, „Buhalteris“. Taip pat keletas straipsnių yra publikuoti žurnale „Kompiuterija“ ir IT portaluose.

Pasiekimai

2007 kovo 14d. vykusioje Lietuvos blogerių konferencijoje Pixel.lt pripažintas geriausiu IT blogu.

2007 Išrinktas tarp 100 geriausių KTU absolventų.

2007 rugsėjo – spalio mėnesiais Pixel.lt kartu su Microsoft Lietuva organizavo geriausio programavimo straipsnio konkursą. Prizai nugalėtojams buvo: 2 xbox +žaidimas, 3 klaviatūros, 6 pelės.

2008 balandžio 4d. vykusioje Blogin konferencijoje „Keturkampis apskritimas“ pripažintas geriausiu Medijos kategorijos blogu.

2011 „Praktiškas CSS pradžiamokslis“ knygos autorius

2012 Mano komiksas "Avisiras" dalyvavo Modernaus Meno Centre vykusioje komiksų parodoje

Ką aš mėgstu?

Visų pirma aš mėgstu rašyti. Tai yra labai keista, kadangi, aš neišlaikiau lietuvių kalbos valstybinio egzamino. Aš tuo nesididžiuoju, aš tiesiog nemoku lietuvių kalbos gramatikos. Kartais, kai rašau man trūksta žodžių apibūdinti situaciją, dar blogiau yra su aplinkos aprašymais. Aš galiu prisipažinti, ranką pridėjęs prie širdies, jog neturiu talento, tai kodėl aš vis rašau? Nežinau...

Kai manęs paklausdavo: kokią muziką tu mėgsti? Aš nežinodavau ką atsakyti - tokią, kurios negroja lietuviškos radijo stotys. Dabar žinau - Indie, esu linkęs klausyti europietiškų atlikėjų, todėl daugeliui mano klausoma muzika yra negirdėta. Kita vertus, manyčiau, jog pačios muzikos diapazonas yra gana platus. Kartas nuo karto neatsisakau paklausyti ir sunkaus metalo, ir repo ar popso, bet galiausiai vis tiek grįžtu prie lengvos, linksmos, greitos muzikos.

Aš taip pat mėgstu žaidimus. Aš niekada neturėjau galingo kompiuterio, todėl mane patraukė naršykliniai, flash žaidimai. Aš galiu išvaistyti daug laiko žaisdamas, tačiau suradus įdomų žaidimą, man neužtenka tik jį pereiti. Aš noriu jį nukopijuoti, sukurti tokį patį pats.

Paskutinis mano mėgstamas dalykas, kurį paminėsiu - animacija. Kodėl? Todėl kad animacijos neriboja fizikos dėsniai, kurie riboja daugelį filmų net ir fantastinių. Vienintelė riba animacijai - kūrėjų fantazija. Deja, gerų, įdomių ne vaikiškų multikų yra ne tiek ir daug.