Papildymas. Onitama: Sensei's Path

Tai yra papildymas, o ne atskiras žaidimas, ką aš noriu pabrėžti. Ką reiškia papildymas? Tai reiškia, jog norint žaisti šį papildymą, reikia turėti originalų žaidimą, šiuo atveju Onitama – geriausią stalo žaidimas dviem.

Realiai aš nesuprantu, kodėl žmonės vis dar žaidžia šachmatais, kai yra Onitama?

Prisipažinsiu, negaliu pasakyti, kad man atsibodo kortelės originaliame žaidime, bet, jeigu gali turėti jų daugiau, tai kodėl ne?

Šį papildymą sudaro labai elegantiška dėžutė ir šešiolika kortų. Jokių naujų/papildomų taisyklių priešingai nei kituose žaidimuose.

Dėžutė yra kaip tik tokio dydžio, kad tilptų kortos, tačiau pilnai išlaiko originalios dėžutės stilių, kas mane labai sužavėjo.

Šio papildymo kortelės yra labiau provokuojančios ir sudėtingesnės nei originalo. Iš originalaus rinkinio tik tigras ir drakonas buvo labai pavojingi ir nenuspėjami.

Aš nežinau kas norėtų turėti vėžlį, su juo turėtų būti sunku laimėti. Tokios kortelės kaip kirinas arba iguana atrodo labai įdomiai ir turbūt nesinorėtų, kad atsidurtų priešininko rankose. Kita vertus viena kortelė nieko nereiškia, žaidimas visuomet žaidžiamas su penkiomis kortelėmis.

Jeigu nežaidėte Onitama, būtinai pabandykite.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)