Knyga. Ray Aldridge - Faraono kontraktas

Dabar galiu drąsiai pasakyti – nekenčiu Eridano.

„Faraono kontraktas“ trilogijos „Išvaduotojas“ pirmoji dalis.

Aš perku senas knygas, kadangi jos du kart pigesnės nei naujos. Ką gi pasisekė, bent jau kad pradėjau skaityti nuo pirmos dalies.

Beje palyginimui suradau originalaus anglu kalbos leidimo viršelį. Matote skirtumą tarp originalo ir lietuviško leidimo? Sakyčiau visai toks neesminis... Tik pavadinimas skiriasi.

Kaip manote ar kur nors parašyta, kad „Faraono kontraktas“ yra pirmoji trilogijos dalis? Ant viršelio? Ne. Pasirodo parašyta paskutiniame puslapyje... Jie kaip ir sąžiningi, kaip ir pasakė, kad bus daugiau knygų... Negali pykti ane? Perskaitai knyga ir tuomet supranti, kad tave švelniai sakant išdūrė.

Dabar truputi apie knygą.

Faraonas – planeta, kurioje auginami vergai. Nepaprasti vergai – vergai fokusininkai. Tačiau kontrabandininkai Menų Lygai, kuriai priklauso planeta, iš panosės ima vogti geriausius vergus. Lyga su tuo susitaikyti negali ir siunčia agentą Ruizą Avą, kad surastų grobikus.

Toliau spoileris.

Pasirašydamas kontraktą Ruizas sutinka, kad jo smegenyse būtų įdiegtas genšų mirties tinklas, kuris gresiant dideliam agento gyvybės pavojui jį nužudytų ir išsiųstų visą surinktą informaciją į Menų Lygos būstinę. Nuo pat misijos pradžios Avą ima persekioti keisti nutikimai. Atrodo kontrabandininkai įsiskverbę gyliai į patį Lygos tinklą ir visaip kaip galėdami jam trukdo. Vis tik agentui pavyksta patekti pas kontrabandininkus, tiesa kaip vergui, kartu su vergais fokusininkais. Jis taip pat išgelbėja Faraono karaliaus duktės gyvybę. Kartu su keliais fokusininkais užima laivą ir knyga tuo baigiasi.

Mano vertinimas:

– kai pamiršti, kad pagrindinis veikėjas superherojus, knyga pasidaro labai įdomi, pilna įvairių nuotykių, bei keistų ateivių.

Brukštelk žinutę