Stalo žaidimai, kuriuos gali žaisti šeši žaidėjai

Kai pradėjau labiau domėtis stalo žaidimais pastebėjau, kad daugelis žaidimų yra penkiems žaidėjams, kas mane nustebino. Penki žaidėjai yra toks keistas skaičius. Keturi arba šeši man atrodo gerokai realistiškiau. Pavyzdžiui du/trys draugai su antromis pusėmis.

Taigi, šiandien pakalbėkime apie žaidimus, kurie leidžia žaisti šešiems žaidėjams.

Pirmiausiai garbingas paminėjimas. Jeigu turite Ticket to ride, nusipirkite Team Asia žemėlapį, jis leidžia žaisti šešiems žaidėjams.

7) Bang! (4-7) – nors ant žaidimo parašyta, kad jį galima žaisti keturiems, tai yra melas. Šį žaidimą verta žaisti tik šešiems arba septyniems žaidėjams. Tai yra vakarėlių žaidimas ir aš nemėgstu vakarėlių žaidimų, kita vertus, bet kuris vakarėlių žaidimas dažniausiai leidžia įtraukti didelį žmonių skaičių. Daugiau apie žaidimą.

6) Room 25 (1-6) – Žaidimo idėja skamba tikrai įdomiai: reikia pabėgti iš kalėjimo. Žaidimas turi kelis skirtingus rėžimus. Galima žaisti pabėgėliai prieš kalėjimo prižiūrėtojus arba komanda A prieš komanda B. Žaidimo papildymas (kurį reikia pirkti atskirai) taip pat kiekvienam žaidimo personažui suteikia specialių galių, kas turėtų padaryti žaidimą gerokai įdomesniu. Daugiau apie žaidimą.

5) Castle Panic (1-6) – tai yra turbūt vienintelis tower diffence tipo stalo žaidimas. Tai turbūt vienas iš nedaugelio komandinių žaidimų, kurį galima žaisti šešiems žaidėjams. Komandinis žaidimas, reiškia, kad visi žaidėjai žaidžia prieš žaidimą, o ne vienas prieš kitą. Daugiau apie žaidimą.

4) Power grid (2-6) – tai sudėtingas strateginis žaidimas, kuriam turėtumėte skirti bent dvi - tris valandas. Aš pats nesu žaidęs su šešiais žaidėjais. Daugiausiai esu žaidęs tik su penkiais ir tuomet žaidžiasi visai smagiai. Daugiau apie žaidimą.

3) Point Salad (2-6) – tai yra greitas žaidimas, jis neužtruks daug laiko. Man šis žaidimas labai patinka su mažesniu žaidėju skaičiumi, tačiau niekada nesu žaidęs su šešiais žmonėmis. Daugiau apie žaidimą.

2) Ethnos (2-6) – tai yra labai paprastas teritorijos kontrolės žaidimas. Man šis žaidimas labai patinka su keturiais žaidėjais, nesu žaidęs su šešiais. Daugiau apie žaidimą.

1) Evolution (2-6) – šis žaidimas yra nuostabus tuo, kad tiek su keturiais, tiek su šešiais žaidėjais užtrunka tiek pat laiko. Aišku, su sąlyga, kad visi žaidėjai žino ką daro. Žaidimo trūkumas, kad norint laimėti reikia valgyti kitus žaidėjus, kitaip sakant šis žaidimas nėra draugiškas. Tačiau jis man labai patinka ir nors suprantu, kad jis nėra visiems, tačiau labai rekomenduoju. Daugiau apie žaidimą.

Tikiuosi, kad mano rekomendacijos nukreips jus teisinga linkme, tačiau, jeigu reikia žaisti su dideliais žaidėjų skaičiais, pagalvokite, galbūt įmanoma skelti į dvi grupes, kurios tuo pat metu žaisti du (ar daugiau) skirtingus žaidimus.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)