Stalo žaidimai, kuriuos galima sužaisti per 15 minučių

Kartais nesinori įsivelti į ilgus žaidimus. Kartais tenka laukti kol atvyks daugiau žaidėjų, tuomet norisi sužaisti ką nors trumpo, taip sakant, užmušti laiką.

Strateginiai žaidimai paprastai užtrunka ilgiau. Mažiau žaidėjų žaidime dažniausiai reiškia, jog žaidimas užtruks trumpiau.

Sudarydamas sąrašą aš remiuosi nuostata, kad žaidėjai jau puikiai žino žaidimo taisykles ir taisyklių aiškinimas buvo atliktas kažkada anksčiau.

Skliaustuose yra pateiktas mano rekomenduojamas žaidėjų skaičius, esant didesniam žaidėjų skaičiui žaidimas gali užsitęsti ilgiau ir netilpti į mūsų diskutuojamą laiką.

10) Santorini (2) – žaidimas turi du rėžimus. Gana strateginiai šachmatai arba su Dievų kortomis, kurios duoda daugiau įvairovės ir padaro žaidimą ne tokį sausą. Didžiausias žaidimo trūkumas yra jo supakavimas po žaidimo.

9) Herbaceous (2) – tai yra žaidimas, kuriame reikia remtis savo sėkme, žaidžiant dviese žaidimas gana strateginis, esant daugiau žaidėjų sėkmės įtaka labai padidėja, bet nesu tikras, ar su didesniu žaidėjų skaičiumi įmanoma tilpti į 15 minučių.

8) Mint works (3-4) – tai yra kišeninis įdarbinimo žaidimas. Tai yra mažiausias žaidimas šitame sąraše. Jis tikrai patogus kelionėms. Tačiau, kadangi, jis mažas jame nėra daug žaidimo.

7) Draftosaurus (3-4) – patinka dinozaurai? Šitame žaidime jūs turėsite sudėlioti dinozaurus į narvus, tam kad gautumėte daugiau taškų nei konkurentai. Žaidimas labai paprastas ir neturi daug taisyklių, bet už tai turi net šešių rūšių dinozaurus.

6) Tak (2). Žaidimai dviem mano kolekcijoje yra trumpi žaidimai. Neišimtis ir Tak. Daugelį partijų jus sugebėsite sužaisti per dešimt minučių ir tik viena, kita galbūt užsitęs ilgiau nei penkiolika. Tai yra abstrakčios strategijos žaidimas, kuriame reikia sujungti du lentos galus.

5) Point Salad (2-3) – šio žaidimo trukmė priklauso nuo žaidėjų skaičiaus, esant mažam žaidėjų skaičiui turėtumėte be problemų tilpti į 15 minučių. Sunkiausia žaidimo dalis yra taškų skaičiavimas žaidimo gale.

4) Quoridor (2) – žaidimas turi ne daug komponentų ir nedidelę dėžutę. Žaidimo trukmė labai stipriai priklauso nuo žaidėjų. Jeigu žaidėjai priims sprendimus greitai, tai žaidimas tikrai neužtruks. Tai yra gana strateginis žaidimas.

3) Ticket to Ride: London (2-4) – jeigu jums patinka Ticket to Ride, bet norite greito žaidimo, tai yra vienas iš geriausių variantų. Ne kiekviena partija tilps į 15 minučių, bet žaidimas yra paprastas ir jeigu žmonės žino ką daro, tikrai neturėtų užtrukti.

2) Onitama (2) – tai yra tarsi mini šachmatai, gerokai mažiau strategijos nei šachmatuose, todėl ir žaidžiasi greičiau. Kiekvieną partiją galima žaisti vis su kitu penkių kortelių rinkiniu, kas daro kiekvieną partiją nauja patirtimi.

1) Love letter (3-4) – žaidimo taisyklės rekomenduoja žaisti iki trijų pergalių, kas užtruks tikrai gerokai ilgiau, tačiau viena žaidimo partija be problemų tilps į 15 minučių, tiesa pasakius, kartais partijos būna dar greitesnės net ir su keturiais žaidėjais, o žaidimas tikrai smagus.

Jeigu penkiolika minučių jums atrodo per mažas laiko tarpas tuomet paskaitykite apie stalo žaidimus, kuriuos galima sužaisti per 1 valandą.

Smagių žaidimų!

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)