Mano penktasis dešimtukas

Kas tam tikrą laiko tarpą aš sudarau stalo žaidimų dešimtuką. Šitam rinkiniui galioja tik viena taisyklė: praėjo nemažiau nei du metai nuo recenzijos publikavimo. Jeigu jums kyla klausimas, tai, taip recenzijos yra publikuojamos tik tų žaidimų, kuriuos aš įsigijau. Taip, penktasis dešimtukas reiškia, kad baigę šitą tekstą busime apžvelgę 50 stalo žaidimų. Jeigu įdomu, taip pat galite pasiskaityti ketvirtą dešimtuką.

41) Crypt – tai kauliukų ridenimo ir kortų kolekcionavimo žaidimas. Šio žaidimo idėjos yra žavingos ir jis neužima daug vietos, bet jis trunka šiek tiek ilgiau nei turėtų trukti filerio tipo žaidimas, jame taip pat per mažai įdomių sprendimų. Taigi, šis žaidimas paliko mano kolekciją.

42) Villagers – turi nestandartinio dydžio dėžę. Iš vienos pusės su tokia maža dėže nesunku jį pasiimti į kelionę, iš kitos pusės, nestandartinės dėžės labai užknisa, nes sunku surasti vietą lentynoje. Nors žaidimas sudarytas tik iš kortų, jis užima neįtikėtinai daug vietos ant stalo.

Žaidime yra įdomių idėjų, bet sėkmės įtaka yra didelė pergalei, o ir tos pačios įdomios idėjos nėra išgvildentos iki galo. Šitas žaidimas paliko mano kolekciją.

43) Fine sand – šis žaidimas yra žavingas, bet, iš principo, tai yra keturi solo žaidimai vienoje dėžutėje. Yra tik viena interakcija tarp žaidėjų ir ta pati atrodo labai pritempta. Žaidimo idėja yra kiek galima greičiau atsikratyti kortų iš savo rankos. Ir nors mane labai žavi žaidimo idėja, realybėje, jinai greitai atsibosta, todėl žaidimas paliko mano kolekciją.

44) My Farm Shop – kai kurie apžvalgininkai sakė, kad šis žaidimas galėtų būti geresnis nei Space Base. Melas. Žaidimo išvaizda atrodo tarsi visi paveiksliukai būtų nupirkti iš pigiausios Stockphoto svetainės. Pats žaidimo procesas man taip pat pasirodė nuobodus, net gi, sakyčiau, problematiškas. Žaidimas paliko mano kolekciją.

45) MicroMacro: Crime City - Full House – tai yra antroji žaidimo MicroMacro dalis. Trečios ir ketvirtos nežaidžiau ir neplanuoju. Pats žaidimas man patiko, bet realiai jame yra šešiolika misijų, kurias žaidi vieną kartą, o tuomet atiduodi žaidimą draugui. Aš taip ir padariau.

46) Lockup: A Roll Player Tale – šį žaidimą įsigijau netyčia. Žaidimo, kurį norėjau pirkti internetinė parduotuvė neturėjo (neteisingai buvo suvesti prekių kiekiai), taigi, nusprendžiau paimti kitą žaidimą už tą pačią kainą.

Žaidimo išvaizda yra siaubinga. Ir, ne aš nenoriu pasakyti, kad blogai nupiešta. Nupiešta labai gerai, bet pasaulis, kuriame vyksta veiksmas yra linkęs į… sakykim, siaubą. Mano draugams šis žaidimas labai patiko, bet man jis pasirodė nedakeptas. Žaidimas turi labai daug idėjų sumęstų į vieną krūvą. Sakyčiau, per daug skirtingų idėjų ir jos nežiba. Norėtųsi, kad idėjų būtų mažiau, bet jos būtų stipresnės. Taigi, žaidimas paliko mano kolekciją.

47) San Juan – tai mažesnysis Puerto Rico brolis. Pati žaidimo idėja yra labai įdomi. Viskas yra kortos: pastatai, pinigai, produktai, bet sėkmė turi didelę įtaką rezultatui. Kortų galios parašytos tekstu, todėl greitai pasimiršta ir paskui turi daryti daug skaitymo. Žaidimas paliko mano kolekciją.

48) Friday – tai yra pirmasis grynai solo žaidimas mano kolekcijoje. Buvo labai įdomu pabandyti kaip žaidžiasi žaidimas vienam žaidėjui. Pabandžiau. Žaidimą atidaviau.

49) Ginkopolis – tai yra labai unikalus žaidimas. Tuo pačiu noriu pasakyti, kad unikalus nereiškia, kad yra geras. Nors teoriškai šitą žaidimą gali žaisti net penki žaidėjai, realiai kuo daugiau žaidėjų, tuo didesnė sėkmės įtaka, todėl šį žaidimą žaidžiu tik dviese, bet net ir tuo atveju kartais sėkmės įtaka galutiniam rezultatui yra per didelė. Aš nemanau, kad artimiausiu metu šitas žaidimas paliks mano kolekciją, bet taip pat nemanau, kad joje bus amžinai.

50) Nidavellir – tai yra aukcionų tipo žaidimas. Per daug paprastas ir neišskirtinis. Nesakyčiau, kad yra daug skirtingų strategijų į pergalę. Šis žaidimas paliko mano kolekciją.

Apibendrinimas

Žaidimai, kurie paliko kolekciją: Crypt, Villagers, Fine sand, My Farm Shop, MicroMacro: Crime City - Full House, Lockup: A Roll Player Tale, San Juan, Friday, Nidavellir.

Žaidimai, kurie vis dar yra: Ginkopolis. Taip, tik vienas.

Aš sakiau, kad ketvirtas dešimtukas buvo silpnas. Bet čia… Nenoriu sakyti, kad žaidimai siaubingi (galbūt išskyrus Villagers ir My Farm Shop), jie tiesiog ne man. Geriausias žaidimas iš šito dešimtuko yra MicroMacro: Crime City - Full House. Taip, žaidimas, kurio nebeturiu savo kolekcijoje.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)