Animacija, kurią rekomenduoju 2

Lygiai prieš tris metus publikavau geriausios animacijos topą. Nuo to laiko publikavau 59 anime ir 22 multikų apžvalgas. Lyginant su originaliu tekstu, peržiūrėjau gerokai daugiau anime ir mažiau multikų.

Antrą topą galima sudaryti dviem būdais. Sudaryti naują topą iš naujai žiūrėti serialų arba atnaujinti seną topą įdedant naujai žiūrėtus serialus. Kokį būdą pasirinkau aš?

Teisingas atsakymas yra abu. Pradžioje pateiksiu naujus dešimtukus, o vėliau papasakosiu kaip atrodo mano visų laikų topai.

Anime

Peržiūrėjus tiek daug serialų (59!) labai sunku sudaryti tik top10. Ir galbūt pamiršau kokį nors gerą serialą, kuris turėtų būti čia. Laisvai galėčiau įtraukti dar bent penkis serialus, kuriuos norėčiau rekomenduoti.

10) Ultimate Otaku Teacher, 2015 metai, daugiau

Labai pozityvus serialas apie mokytoją, kuris nesielgia kaip mokytojas. Daugiau

9) Chihayafuru, 2011 metai, daugiau

Tai yra serialas apie japonišką „sporto“ rūšį, kurioje reikia greičiausiai atspėti poemas. Serialus apie sportą aš žiūriu bet kurią dieną, nes juose dažniausiai būna daug energijos ir pozityvių emocijų. Daugiau

8) Beastars, 2019 metai, daugiau

Zootopija suaugusiems? Taip, labai prašom. Veiksmas vyksta gyvūnų pasaulyje, pagrindiniai veikėjai yra studentai. Tai vienas iš tų retesnių anime, kuriame yra sekso scenų. Daugiau

7) Uzaki-chan Wants to Hang Out!, 2020 metai, daugiau

Situacijų komedija paremta dviprasmybėmis. Tikrai patiks ne visiems, bet tiems kam patiks, patiks labai. Katinas, matęs gyvenimo, taip pat prideda žavesio serialui. Daugiau.

6) Nabari no Ou, 2008 metai, daugiau

Vienas iš stipriausių scenarijų anime istorijoje. Kaip galite suprasti iš topo, stiprus scenarijus dar ne viskas. Kalbant apie minusus, tai serialas apie nindzes, kurios turi specialias galias. Ne gana to, daugelis veikėjų yra vaikai. Daugiau.

5) Haikyu!!, 2014 metai, daugiau

Nieko nesuprantu apie tinklinį, bet šio serialo kuriama teigiama emocija mane užkabino. Daugiau

4) Sakura Quest, 2017 metai, daugiau

Tai yra gyvenimiškas serialas apie merginas, kurios ieško „savęs“ po studijų baigimo. Daugiau

3) My Teen Romantic Comedy SNAFU, 2019 metai, daugiau

Šis serialas užkabino mane pirmuoju sakiniu (Koks jis sužinosite pažiūrėję pirmą epizodą). Nors pagrindiai veikėjai yra moksleiviai, tačiau šis serialas yra apie žmonių santykius, o ne mokyklinį gyvenimą. Daugiau

2) Wave, Listen to Me!, 2020 metai, daugiau

Gyvenimiška komedija su gera humoro doze. Tai vienas iš tų retesnių serialų kur pagrindiniai veikėjai yra ne vaikai ir aš visuomet teiksiu pirmenybę tokiems serialams.

1) Your Lie in April, 2014 metai, daugiau

Geras scenarijus ir gera klasikinė muzika ar reikia ko nors daugiau? Daugiau

Animacija

10) Carmen Sandiego, 2019 metai, daugiau

Serialas vaikams sukurtas pagal kompiuterinį žaidimą, kurio tikslas buvo mokyti vaikus geografijos. Pagrindinė veikėja Carmen vagia iš blogiukų. Policija, aišku, to nežino, todėl nori pagauti Carmen. Daugiau.

9) Infinity Train, 2019 metai, daugiau

Tai yra serialas vaikams, kuris turėjo būti serialas suaugusiems. Idėja labai originali ir labai gera, bet kaip jau sakiau, serialą kūrė ne tai auditorijai. Šiuo metu yra keturi sezonai. Pats geriausias yra antras, pats silpniausias – pirmas. Daugiau.

8) Harley Quinn, 2019 metai, daugiau

Tai yra animacinis serialas su daugiausiai keiksmažodžių, bet per daug silpnu scenarijumi, kad būtų jį galima rekomenduoti suaugusiems. Bet kuriuo atveju man jis susižiūrėjo labai smagiai. Daugiau.

7) Kipo and the Age of Wonderbeasts, 2020 metai, daugiau

Tai yra serialas vaikams. Veiksmas vyksta pasaulyje, kurį valdo mutantai gyvūnai didesni už žmones. Žmonėms tenka slėptis urvuose po žeme. Labai originalus pasaulis. Daugiau.

6) Final Space, 2018 metai, daugiau

Tai yra serialas suaugusiems. Kai žiūrėjau pirmą sezoną, net nelabai supratau kodėl aš žiūriu šį serialą, tačiau su kiekvienu sekančiu sezonu serialas užkabino mane vis labiau. Pagrindinis veikėjas Gary yra įsimylėjęs merginą Quinn ir nori ją išgelbėti iš blogiukų. Savo ruožtu Quinn turi žymiai kilnesnį tikslą, jinai nori išgelbėti Žemę nuo pražūties. Daugiau.

5) Gary and his Demons, 2018 metai, daugiau

Tai yra serialas suaugusiems. Yra labai daug serialų vaikams, kuriuose vaikai kovoja su demonais. Šio serialo kūrėjai paklausė: kas būna, kai kovotojas pasensta? Labai ciniškas, vietomis vulgarus serialas, bet manau, kad panašių serialų reikėtų daugiau.

4) Hilda, 2018 metai, daugiau

Tai yra serialas vaikams. Nuostabi spalvų gama, magiška aplinka: troliai, nykštukai. Labai nuotaikingas ir pozityvus serialas. daugiau

3) The Owl House, 2020 metai, daugiau

Tai yra serialas vaikams, kuriame pagrindinė veikėja Luz, vietoj to kad važiuotų į nuobodžią vasaros stovyklą, patenka į pasaulį pilną magijos. Čia jinai ima mokintis magijos ir ieško būdo sugrįžti namo. Daugiau.

2) Amphibia, 2019 metai, daugiau

Tai yra serialas vaikams. Pagrindinė veikėja Anne persikelia į varlių pasaulį. Jos tikslas surasti drauges bei grįžti namo. Trys serialai: Amphibia, The Owl House, Hilda man yra labai panašūs ir lygiaverčiai, buvo labai sunku nuspręsti kaip juos išrikiuoti. Daugiau.

1) Corner gas animated, 2018 metai, daugiau

Tai yra serialas suaugusiems, kuriame nėra bajerių apie aną galą. Mano knygoje tai daro geriausiu animaciniu serialu suaugusiems. Norėčiau, kad šis serialas sulauktų daugiau dėmesio.

Visų laikų anime top

Pagrindinė pasikeitimų priežastis yra ta, kad pasikeitė mano skonis. Seniau mėgau žiūrėti „šaudo-gaudo“, dabar pradėjau žiūrėti gyvenimo dramas. Tai nereiškia, kad vieni serialai yra geresni už kitus, tiesiog viskas priklauso nuo to ką jūs mėgstate.

15) Beastars, daugiau

14) Planetes, daugiau

13) Saga of Tanya the Evil, daugiau

12) Moribito: Guardian of the Spirit, daugiau

11) Uzaki-chan Wants to Hang Out!, daugiau

10) Code Geass: Lelouch of the Rebellion, daugiau

9) Nabari no Ou, daugiau

8) Haikyu!!, daugiau

7) All Out!!, daugiau

6) Black lagoon, daugiau

5) Psycho-Pass, daugiau

4) Sakura Quest, daugiau

3) My Teen Romantic Comedy SNAFU, daugiau

2) Wave, Listen to Me!, daugiau

1) Your Lie in April, daugiau

Visų laikų animacijos top

Geros animacijos yra labai nedaug palyginus su anime, todėl čia pasikeitimų nėra daug.

10) Jimmy Two-Shoes, daugiau

9) My Gym Partner's a Monkey, daugiau

8) Dan Vs, daugiau

7) The Looney Tunes Show, daugiau

6) Ugly americans, daugiau

5) Gravity Falls, daugiau

4) Regular Show, daugiau

3) The Amazing World of Gumball, daugiau

2) Corner gas animated, daugiau

1) Dilbert, daugiau

Dabar yra animacijos aukso amžius ir aš norėčiau, kad kas nors paimtų ir sukurtų naują Dilbert serialo versiją.

O kokią animaciją jūs žiūrėjote paskutiniu metu, kuri jus sužavėjo?

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)